به گزارش برترین خبر ، حماسه ۹ دی متعلق به همه مردم است وگرامیداشت این حماسه،زنده نگه داشتن نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه و آرمان های بلند انقلاب و امام و شهداست.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد جباری امام جمعه چمستان ۹ دی را روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب دانست، گفت: بصیرت سیاسی مردم در ۹ دی برای همیشه خاری در چشم فتنه‌گران داخلی و خارجی است، به طوری که توان هر اقدامی علیه ایران را از سوی آنها سلب می‌کند.

وی اظهار کرد: دشمن در یک فضای غبار آلود و با تصور اینکه می تواند نظام را به چالش بکشاند، تصمیم گرفت با حجمه ی عظیم تبلیغات رسانه ای که علیه نظام انجام داده بود بساط انقلاب اسلامی را برچیند، که با هوشیاری داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم این فتنه خاموش شد.

امام جمعه چمستان اظهار کرد: دشمن قصد داشت سفره انقلاب ناب محمدی را جمع کند اما مردم با حضور حماسی خود در این صحنه چنان عظمتی خلق کردند که دشمن برای همیشه ناامید شد و دانست مردمی که هزاران جوان را نثار این نظام و انقلاب نمودند هرگز کنار نخواهند کشید و نخواهند گذاشت که کوچکترین آسیبی به نظام و انقلاب اسلامی برسد.

وی در پایان تصریح کرد: با حضور میلیونی مردم در صحنه ، انقلاب ما حیاط دوباره پیدا کرد و کمردشمن دراین روز به معنای واقعی کلمه شکست و الحمدالله روز به روز نظام و انقلاب ما قدرت بیشتری را در منطقه و سطح جهان پیدا میکند.