به گزارش برترین خبر ، احمد توکلی فرماندار شهرستان نور اظهار کرد: مردم بزرگترین سرمایه هر کشورهستند و جوانان نیز گران بهاترین سرمایه جمعیت محسوب می شوند.

وی تصریح کرد: برای تربیت نسل جوان باید در حوزه جوانان کارهای بسیاری صورت بگیرد تا در ایفای نقش خود به عنوان پدران و مادران و مدیران در آینده موفق و سربلند باشند.

فرماندار شهرستان نورخاطرنشان کرد: فرمانداری های و وزارت کشور با همکاری وزارت ورزش و نهاد های فرهنگی و اجتماعی و با شهرداری و ادارات برنامه های فرهنگی متعدد و متنوعی را در حوزه های مختلف اعم از مسابقات و جشنواره ها برگزار می کند تا بتوانند منصه حضور جوانان را در جامعه فراهم کنند.

توکلی با اشاره به اینکه باید برای جوانان مفهوم رندگی باز شود، گفت: هدف از خلقت انسان رسیدن به کمال و تعالی است و باید برای جوانان الگوی مناسبی باشیم.

وی ادامه داد: جامعه بدون ابزار نمی تواند پیشرفت کند و برای رسیدن به ابزار مناسب باید اقتصاد را قوی کرد و سرمایه گذاری و ایجاد ثروت برای جامعه، اصلی ترین وظیفه یک مدیر است و باید بستر را برای سرمایه گذاری آماده کنیم تا به اشتغال بینجامد.

پارک ساحلی صدف ظرفیتی جهت اجرای برنامه های فرهنگی است

جعفر حسین زاده شهردار رویان در گفت و گو با خبرنگار برترین خبر اظهار کرد: پارک ساحلی صدف رویان واقع در انتهای خیابان شهید بهشتی با ظرفیت فرهنگی مکان مناسبی برای برگزاری مناسب های مختلف است همانگونه که در گذشته نیز برنامه های بزرگ و فاخری در این مکان به اجرا در امده است.

وی تصریح کرد: شهرداری رویان با برگزاری چنین برنامه های سعی دارد ظرفیت و پتانسیل شهر رویان را به همگان معرفی کند.

شهرداررویان افزود: تقدیر از نخبگان و جوانان شهرستان نور از جمله برنامه های میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان  بود چرا که با توجه به پخش مستقیم این ویژه برنامه از شبکه مازندران، فرصت خوبی برای شناساندن جوانان موفق شهرستان نور به تمام مردم استان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: ایستگاه صلواتی و پذیرایی از شهروندان از جمله برنامه های شهرداری رویان به مناسبت نیمه شعبان خواهد بود.

حسین زاده گفت: برای استقبال از نوروز برنامه های مختلفی برنامه ریزی شده است و در نظر داریم تا ویژه برنامه های فرهنگی را در طول تعطیلات نوروز با رویکرد بومی و سنتی به اجرا دربیاوریم.

شهرداری رویان نمایشگاه گل و گیاه و نوروز خوانی سنتی و نورافشانی شب سال تحویل را از جمله دیگر برنامه های شهرداری رویان تا پایان سال ۱۴۰۱ اعلام کرد.

خبرنگار : زینب تذکاری

مدیرمسئول: هادی جوزن