به گزارش برترین خبر ، ولی پور مدیر آموزش و پرورش نور ضمن تبریک میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها اظهار کرد: اقلام ورزشی به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون تومان برای ۵۰ مدرسه حاشیه شهر و کمتر برخوردار در نظر گرفته شده و توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به حدود ۷۰ میلیون تومان اعتبار جهت بهداشت مدارس تقسیم شده است، تصریح کرد: حدود ۳۶ میلیون تومان جهت لباس های ورزشی همکاران ورزشی تهیه و در اختیار آنان قرار گرفته است. مدیر آموزش و پرورش نور از افتتاح سالن ورزشی درون مدرسه ای در ایام الله دهه فجر خبرداد.

ولی پور انجام زمین چمن والیبال در یکی از دبیرستان ها را از دیگر اقدامات برشمرد و افزود: شهر نور چهار سالن ورزشی درون مدرسه ای دارد اما متاسفانه در همه سال هایی که از عمر آموزش و پرورش می گذرد برای رویان و ایزدشهر تا کنون هیچ فکری نشده است و این باعث شد تا درخواستی از طریق استاندار مازندران در سفر اخیر وزیر آموزش و پرورش داده شود که خوشبختانه برای معاون خود ارجا داده شده است.

مدیر آموزش و پرورش نور با اشاره به اینکه مشکلی در تهیه زمین سالن ورزشی وجود ندارد، یادآور شد: از نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی می خواهیم تا برای ایجاد سالن ورزشی در شهرهای رویان و ایزدشهر به کمک کند.

فرزانه نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدا و تبریک ولادت با سعادت فاطمه زهرا سلام الله اظهار کرد:متاسفانه جریانات اخیر باعث ایجاد شبهه در جوانان و تقدس زدایی شده‌است. وی تصریح کرد: وقایع اخیر تلنگری برای ما مسئولین است و باید بدانیم که لایه های مختلف جامعه مطالباتی دارد.
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه فضای مجلس برای بیان مسائل مختلفی چون رفاه شاغلین و بازنشستگان آماده است.
فرزانه افزود: باید مجلس،دولت و مجموعه نظام باید برای مشکلات معیشتی مردم که فراوان هم است تصمیماتی را اتخاذ کند.
وی تاکید کرد: متاسفانه نتوانستم نظام اداری را به نفع مردم از زمان گذشته تغییر دهیم که جزعی از ضعف های نظام است و باید بپذیریم.
خبرنگار : زینب تذکاری سالم