به گزارش برترین خبر،  حجت الاسلام قنبر علی احمدی ضمن تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهدا، اظهار کرد: اسلام بر نماز ذکات، روزه،حج و ولایت بنا شده است.

وی تصریح کرد: ارکان و شالوده اساسی زیر بنای همه این احکام نورانی اسلام به ولایت باز میگردد که در این عصر شاهد فجر صادق در برابر فجر کاذب هستیم.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به اینکه امام دایره حکومت فقیه را توسعه دادند، خاطر نشان کرد: بالاترین و پرارزش ترین میراث امام قلمرو حکومت فقیه است.

احمدی جوهره محور ولایت فقیه نظام قانون اساسی را اتحاد ملت و دولت و تسلیم نشدن در مقابل زورگویان دانست.

وی یادآور شد: جهاد تبیین( دستاورد های نظام و انقلاب) وظیفه اصلی و مهم همه مردم و مسئولین است.

حجت الاسلام احمدی گفت: دستاوردهای انقلاب در عرصه علم و دانش و فناوری و اقتصادی و نظامی در سایه تفسیر و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب بیان شود.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری تبیین دستاورد های انقلاب و نظام را نوعی جهاد عنوان کرد و افزود: تبیین در حقیقت یه نوع مبارزه حقیقی در مقابل دشمن به اسم جنگ شناختی و فکر و اندیشه در عرصه مبارزه با دشمن است.

وی ادامه داد: دستاورد های انقلاب در این ایام سطح مدارس برای دانش آموزان، و دانشگاه برای دانشجویان و همچنین بازار و اصناف و شهر و روستا و غیره بیان شود.

حجت الاسلام احمدی خاطر نشان کرد: بسیج اصناف باید علاوه بر فقه بازار،فقه سیاسی که همان دستاورد های انقلاب است را بیان کند.

امام جمعه شهرستان نور یادآور : جمعیت عظیم جوانان و ورزشکاران تشنه دانستن دستاورد های نظام پس از چهل و سه سال انقلاب هستند.

وی گفت: اصحاب رسانه در انتشار دستاورد های انقلاب بسیار تاثیرگذارند و می توانند نقش آفرین باشند.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: دشمنان در حال بزک کردن رژیم سلطنتی،تفکر دوران پهلوی هستند در حالی که بدترین و ذلت بار ترین دوران،همان دوران پهلوی اول و دوم بوده‌است.

امام جمعه شهرستان نور انحراف از آرمان ها،هدف ها و جهت گیری ها را از آسیب های انقلاب دانست و افزود: انحراف فکری و دور شدن از ایمان و عمل صالح،ایجاد فتنه و فریب و آشوب، آلوده شدن به خواسته های نفسانی و گرفتار شدن به اشرافی گری و دنیا طلبی، فقر، فساد، تبعیص، نفوذ بیگانگان، خودباختگی فرهنگی، انحراف از ولایت و رهبری، از جمله آسیب های انقلاب است که باید شناسی و در صدد رفع آن اقدام شود.

وی یادآور شد: اتو کشیده های سیاسی عملا در حال ضربه زدن و تضعیف از جایگاه های ولایت و مراکز منتصب به ولایت هستند.

حجت الاسلام احمدی از شهرداران،دهیاران، اصناف خواست تا در آذین بندی شکوفایی انقلاب همچون ایام گذشته تلاش بیشتری کنند تا فضای شهرها و روستاها جلوه پیروزی انقلاب را به خود بگیرد.