به گزارش اختصاصی برترین خبر ، محمد امین نواب نوری مسئول مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: مرکز نیکوکاری واحدی مردمی است که با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)و با شعار از مردم برای مردم شکل گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) با هدف خدمت بهتر به خانواده‌های نیازمند و جامعه هدف در شهرستان نور راه اندازی شده است،تصریح کرد: نقش این مرکز نخست شناسایی نیازمندان و سپس رسیدگی به آنها است.

مسئول مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) خاطر نشان کرد: تفاوت مرکز نیکوکاری با خیریه در داشتن ساختاری منسجم و اداری برای رسیدن به هدف است.

نواب نوری گفت: در شناسایی افراد نیازمند توانستیم موفق عمل کنیم.

وی افزود: در مجموع حدود ۸ هزار خانوار از کمیته امداد و بهزیستی و غیر در شهرستان نوروجود دارند.

مسئول مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) ادامه داد: خیرین بسیار خوبی در شهرستان نور هستند که درآمد ماهیانه بسیار بالایی دارند و باید از این ظرفیت برای کمک به قشر نیازمند استفاده کرد.

نواب نوری با اشاره به اینکه حدود ۱۵ خیر ثابت داریم، یادآورشد: در شش ماهه نخست سال ۹۹ این مرکز توانست ۶۰۰ بسته موادغذایی و حمایتی و همچنین لوازم التحریر و …بین نیازمندان توزیع کند.

وی با بیان اینکه حدود یکسال و نیم از شروع به کاراین مرکز نیکوکاری در شهرستان نورمی گذرد، گفت: مرکزنیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) درهر زمینه ای که بتواند گره ای از مشکلات نیازمندان باز کند فعالیت دارد و تمام تلاش خود را در جهت هر چه بهتر شدن زندگی همشهریان می کند.

مسئول مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) بیان کرد : این مجموعه می خواهد پل ارتباطی بین خیرین و نیازمندان باشد تا درواقع دست نیازمندان واقعی را در دست خیرین بگذارد.

نواب نوری افزود: درصورتی که این مجموعه دارای یک وسیله نقلیه باشد خیلی بهتر و بیشتر می تواند در جهت شناسایی و رفع مشکلات نیازمندان گام بردارد.

وی ادامه داد: اگر سازمان های دولتی مکانی را برای دیوارمهربانی به ما اختصاص دهد، این مرکز توانایی ساماندهی و توزیع مناسب لباس های مناسب را بین نیازمندان خواهد داشت.

مسئول مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) خاطرنشان کرد: هر فردی با شرکت در طرح امواجی از بهشت می تواند ماهیانه مبلغی رابه نیت هر شهید یک یتیم و یا یک اموات یک یتیم اختصاص داده و گره ای از مشکل یک یتیم را باز کند.

(((مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) : نور ، خیابان امام خمینی ، مجتمع تجاری نگین ، طبقه اول، پلاک ۳۳۶ )))

شماره تماس : ۰۹۱۱۱۲۵۱۲۱۴ و ۰۱۱۴۴۵۵۶۱۷۵