به گزارش برترین خبر، مسئول وقف و نذر کانون خدمت رضوی استان مازندران گفت: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی به دنبال انحراف جوانان و نوجوانان هستند و از طریق فضای مجازی با برنامه ریزی که کردند می‌خواهند سبک زندگی خانواده ایرانی اسلامی را تغییر دهند

حجت الاسلام علوی افزود: امروز باید ملت آگاه و هوشیار بویژه دختران با عفت که مادر آینده این سرزمین هستند با تربیت فرزندان زمینه ساز ظهور مهدی زهرا را فراهم کنند.

وی با اشاره به موضوع وقف اظهار کرد: براساس قانون اساسی و اسلامی کسی حق ندارد از محل درآمد موقوفات غیر از نیت واقف تصرفی داشته باشد و قابل تغییر نیست.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی مازندران نیز در این گفتگو گفت: خادم یاران، خیران و مردم خوب استان به نام امام رضا (ع) امسال ۸۷ میلیارد تومان به جامعه هدف که محرومان هستند کمک کردند.

امامزاده با بیان اینکه حضور خادمان حرم امام رضا (ع) به سه گروه تقسیم می‌شود افزود: خادمان رضوی پرچم امام رضا تا ۱۰ روز آینده در سراسر استان می‌گردانند.

او با اشاره به اینکه در گذشته خادم یار شدن در حرم رضوی به چیزی حدود ۲۰ تا ۲۵ سال طول می‌کشید، ادامه داد: هم اکنون با تشکیل و ایجاد سامانه آستان قدس رضوی تاکنون ۲۱۲ هزار ایرانی برای خادم یاری ثبت نام کردندکه ۱۶ هزار نفر مازندرانی هستند.

دبیرکانون‌های خدمت رضوی مازندران گفت: ۱۲ هزار خادم یار مازندرانی هم اکنون در هفته ۶ ساعت به در زمینه‌های تخصصی این کانون فعالیت دارند.

امامزاده افزود: علاقمندان می‌توانند متناسب با رشته تحصیلی و شغلی برای فعالیت‌های اجتماعی در ۲۱ کانون تخصصی و ۱۵ کانون فرهنگی نام نویسی کنند.

 

خبرنگار: مهناز قبادی