به گزارش برترین خبر ، هفته چهارم از بیستمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر عصر امروز دوشنبه با دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهرخودرو در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری شد که این بازی با پیروزی ۳ بر صفر سرخپوشان به پایان رسید.

سرخپوشان پرسپولیس که در سه دیدار گذشته صاحب یک پیروزی و دو تساوی شده بودند و در رسیدن به گل در جریان بازی ناکام بودند، برای شکستن این طلسم با تغییراتی در ترکیب خود به میدان رفتند اما از موقعیت‌هایی که به دست آوردند برای رسیدن به هدفشان استفاده نکردند تا اینکه در دقیقه ۴۱ سیدجلال حسینی این طلسم را شکست.

شاگردان گل محمدی در اکثر دقایق نیمه اول صاحب توپ و میدان بودند و موقعیت‌هایی را هم به دست آوردند که مهمترین آن نصیب آرمان رمضانی شد اما این مهاجم که در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفته بود دروازه بدون دروازه بان را کج دید و توپ را به بیرون زد.

در دقیقه ۴۱ یک ضربه ایستگاهی از جناح چپ نصیب پرسپولیس شد که ارسال سعید آقایی را سیدجلال حسینی با ضربه سر به گل نخست سرخپوشان تبدیل کرد تا هم اولین گل این بازی را به ثمر برساند و هم طلسم گل نزدن سرخپوشان در جریان بازی را بشکند.

در نیمه دوم بازی هم پرسپولیس تیم برتر میدان بود و موقعیت‌های خوبی را برای گلزنی ایجاد کرد. آرمان رمضانی که در نیمه اول یک موقعیت عالی را از دست داده بود، مشابه همان موقعیت را در نیمه دوم هم به دست آورد اما با بی دقتی ضربه‌اش را به بالای دروازه زد تا گل محمدی ناچار به تعویض او شود.

در دقیقه ۷۳ بشار رسن در حالی پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که دروازه بان شهرخودرو از دروازه خارج شده بود و هافبک عراقی سرخپوشان می‌توانست با یک ضربه دقیق گل دوم را وارد دروازه کند اما او هم آنقدر ضربه‌اش را بد زد که مدافع حریف روی خط توپ را کنترل کرد.

در دقیقه ۸۴ همکاری خوب پرسپولیسی‌ها توپ را درون محوطه جریمه به احمد نورالله‌ی رساند و این بازیکن با شوتی محکم و زمینی دروازه شهرخودرو را برای دومین بار باز کرد تا خیال سرخپوشان بابت رسیدن به پیروزی و کسب سه امتیاز این دیدار راحت شود.

در دقیقه ۸۹ میلاد سرلک با شوتی فنی برای سومین بار دروازه شهرخودرو را باز کرد. سرلک پس از گرفتن توپ از بازیکن شهرخودرو در پشت محوطه جریمه با یک ضربه فنی زیبا توپ را به تیر عمودی زد و چرخش آن تور دروازه تیم مشهدی را برای سومین بار لرزاند.

پرسپولیس با این پیروزی ۸ امتیازی شد و شرایط مطلوبی در جدول رده بندی پیدا کرد و باید منتظر برگزاری دیدارهای دیگر هفته چهارم باشد تا جایگاهش را در جدول مشخص کند. شهرخودرو هم ۴ امتیازی باقی ماند./.mehr