به گزارش برترین خبر و به نقل از en.royanews ، گزارش‌های جدیدی حاکی از این هستند که واتساپ در حال حاضر در حال آزمایش تعداد زیادی ویژگی جدید است، از جمله قابلیت جالبی که به مدیران گروه اجازه می‌دهد پیام‌های همه اعضا را حذف کنند. مدیران گروه اکنون می‌توانند همه پیام‌ها را حذف کنند، حتی پیام‌هایی که توسط اعضای عادی گروه ارسال شده اند. بعد از آن پیام “این پیام توسط مدیر حذف شده است” در گروه ظاهر می‌شود و برای همه قابل مشاهده خواهد بود.

پیام رسان واتساپ در حال حاضر در حال آزمایش این ویژگی به صورت داخلی است و ممکن است به زودی آن را برای عموم مردم منتشر کند. هدف این ویژگی جدید، دادن اختیارات جدیدی به مدیران گروه است که از طریق آن، پیام‌های ارسال شده در گروه‌های خود را کنترل کنند.

البته یک ویژگی دیگر نیز به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و آن توانایی گوش دادن کاربران به پیام صوتی قبل از ارسال آن است. برای انجام این کار، باید نماد میکروفون را طبق معمول فشار داده و نگه دارید تا پیام صوتی ضبط شود، سپس آن را به سمت بالا بکشید تا به حالت ضبط بدون نگه داشتن دست بروید و وقتی کارتان تمام شد، روی دکمه توقف ضربه بزنید و دکمه پخش را فشار دهید تا پیام خود را به صورت پیش‌نمایش ببینید. اگر از پیام راضی هستید، دکمه ارسال را بزنید و در غیر این صورت آن را حذف کرده و دوباره ضبط کنید.