به گزارش برترین خبر ، پیش از این علیرضا شریعت فرماندار محمود آباد بود که در این جلسه از تلاش های وی قدردانی شد.

شریعت در این مراسم با مرور بخشی از فعالیت ۱۶ ماهه اش به عنوان فرماندار محمود آباد ، از خیرین در یاری برای حل مشکلات مردم تشکر کرد و گفت: یکی از دغدغه های جدی شهرستان بحث دیالیز بود که برای حل آن ۱۳ دستگاه تهیه و تحویل مرکز شد.
وی افزود : همچنین کار صورت گرفته ویژه دیگر ساختمان خیرین است که با چند میلیارد هزینه تکمیل شده و آماده افتتاح است.
شریعت گفت : همچنین در شرف راه اندازی مرکز سی تی اسکن با همکاری خیرین سلامت در شهرستان هستیم.
فرماندار سابق محمودآباد ادامه داد: یکی از کارهای بسیار خوب در این مدت کوتاه به سامان رسیدن فرایند زباله است که بزودی با همت استاندار و همکاری مسئولان مربوطه به به سرانجام خواهد رسید چون خوشبختانه موافقت های اولیه امضا شده و بزودی زمین اخذ می شود و دستگاه های زباله سوز با تناژ بالا در شهرستان آغاز به کار خواهد کرد.
وی گفت: یکی دیگر از دغدغه ها، به سامان رسیدن شهرک صنعتی است که می تواند به رقم زدن قطب اقتصادی کمک کند.
شریعت با تاکید بر توجه مدیران به درد و آلام مردم گفت: در شرایط اینچنینی تمامی الگوهای مدیریتی را اگر بخواهیم کنار هم بچینیم تنها مدیریتی که جواب می دهد مدیریت مبتنی بر روابط انسانی است.
خسرو طالبی فرماندار جدید آمل نیز در این آیین گفت: هیچ منفعت و دستاوردی در تفرقه وجود ندارد و برای برون رفت از مشکلات نیاز به همراهی و همکاری همه مدیران داریم .
وی افزود : محمودآباد ظرفیت های خوبی دارد که با همکاری همه می توانیم از این ظرفیت ها بهره برداری کنیم پس همه باید شرایط سخت کشور را درک و با یکدلی به مردم خدمت کنند و خود را پاسخگوی مردم بدانند و نگاه به جایگاه و پست و مقام خود نکنند.
خسرو طالبی پیش از این مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران بود./.irna.