به گزارش برترین خبر، اعضای شورای اسلامی شهر رامسر بعنوان شورای منتخب سال توسط استاندار مازندران مهمان همایش استانی بودند

محسن کیهان ثانی رئیس شورای اسلامی شهر رامسر به نمایندگی از شورای رامسر توسط مدیر کل امور شهری استانداری دکتر انگوران بعلت پیگیری امور و توجه به تقاضای ارباب رجوع و پیگیری امور اجتماعی و همکاری در به سرانجام رسیدن پروژه های عمرانی تقدیر و تجلیل شد

سیدمحمود حسینی پور استاندار مازندران با اشاره به نظام مسائل توسعه این دیار که با مشارکت شوراها تقویت شود گفت: شوراها به تناوب مسیر تکاملی خود را طی کرده و امروز باید اثرگذاری این نهاد مردمی در راستای تقویت برنامه های مردمی سازی نظام اسلامی نهادینه شود.

وی افزود: امروز موضوع اصلی استان در روستاها و شهرها معضل زباله بوده که نباید مدیریت پسماند در شهرها و روستاهای استان مقطعی اجرایی شود بلکه باید وظیفه اصلی و دائمی این نهاد مردمی باشد و پروژه کلنگ زنی سایت کلاکولی رامسر یک اصل مهم است که باید برنامه ریزی جامع بدان داشت

وی تصریح کرد: نباید طبیعت گردی و گردشگری زیستی مازندران با تلمبار زباله در شهرها و مناطق طبیعی مازندران زشت و ناهمگون شود.

وی ادامه داد: نباید اجازه دهیم که زباله ها در خیابان‌ها و کوچه‌ها پرتاب یا در مناطق جنگلی دپو شود چراکه مازندران دارای اکوسیستم بکر جهانی است.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری باید یکی از مولفه های اصلی مدیریت شهرها و روستاهای استان باشد و موانع پیش روی سرمایه گذاری در شهرها و روستاهای استان باید با مشارکت شوراها و ادارات رفع شود،اظهار داشت: ساحل مازندران باید بر اساس آموزه های اسلامی و رعایت ارزش‌های دینی در اختیار مردم و گردشگران قرار گیرد.

لازم بذکر است: شورای اسلامی شهر رامسر با همراهی در راستای حقوق شهروندی و توجه به شهر گردشگری ، برنامه ریزی خوبی برای به پایان رساندن پروژه ها دارند. و هدف بر آن نهادند تا ضمن توجه به خواسته های بحق ارباب رجوع کارها و پروژه های نیمه تمام را با همکاری شهردار و اعضای ستادی بپایان برسانند.

خبرنگار: تارا هاشمی 

مدیرمسئول: هادی جوزن