به گزارش برترین خبر ، صبح امروز با تشکیل جلسه شورای اسلامی شهر قائمشهر و به‌دنبال استعفای بهمن معین‌پور شهردار سابق قائم‌شهر، اعضای شورای اسلامی این شهر حمید خنکدار را به‌عنوان سرپرست شهرداری و با ۹ رأی عباس صالح‌زاده را به‌عنوان شهردار انتخاب کردند.

عباس صالح‌زاده در حال حاضر عضو و رئیس شورای اسلامی شهر بوده و تا ابلاغ رسمی حکم شهرداری، از شورای اسلامی شهر استعفا نخواهد داد.

به گزارش فارس، دو هفته‌ای است که اتاق شیشه‌ای شورا مانند خیلی روزهای سال گذشته برای حضور خبرنگاران خاکستری شد چراکه قرار بود اتفاقات جدیدی رخ دهد.

صبح امروز جلسه غیرعلنی شورای اسلامی قائم‌شهر بدون حضور اصحاب رسانه برگزار شد که اتفاقاً خروجی بسیار مهمی هم داشت.

موضوع اصلی جلسه غیرعلنی در صحن شورای شهر امروز قائم‌شهر، طرح سؤال از بهمن معین‌پور شهردار قائم‌شهر بود که گفته می‌شود با طرح ۶۰ سؤال انجام شد و شهردار می‌بایست به آنها پاسخ می‌داد، گویا به‌دنبال آن بهمن معین‌پور استعفانامه خود را منتشر کرد.

استعفانامه معین‌پور

از سال ۱۳۹۶ که با رأی اعتماد اکثریت اعضای محترم شورای اسلامی، مسؤولیت شهرداری قائم‌شهر به‌عهده اینجانب قرار گرفت تمام تلاش و هدفم در دو بخش امور داخلی سازمان شهرداری و خدمات عمومی و زیرساختی به مردم شریف قائم‌شهر متمرکز شد.

در بخش اول با محور قرار دادن سه اصل انضباط اخلاقی، انضباط مالی و انضباط اداری به همراه توسعه همترازی مدیریتی با رویکرد پرورش مدیران در قالب پاسخگویی به شهروندان محترم، اقدام به تشکیل شهرداری مناطق و تشکیل سازمان‌های پسماند، مشاغل شهری، فرهنگی اجتماعی ورزشی، سیما و منظر شهری نمودم و در بخش دوم با توجه به شرایط اقتصادی به میزان بضاعت شهرداری با بودجه تنظیمی که تاکنون تصویب نشده، ضمن حفظ شرایط موجود اقداماتی در خصوص تکمیل پروژه ها و بهره‌برداری از آنها از جمله تعریض شرکت سایپا، پل شهید عباسپور و تعریض و آزادسازی حدود ۸.۴ هکتار از زمین‌های نساجی شماره ۲، جهت خیابان، فضای سبز و گردشگری که متأسفانه مورد توجه و تفقد نماینده عالی دولت در شهرستان قرار نگرفت.

دغدغه زندگی و معیشت همکاران محترم شهرداری و پرسنل شریف شرکت نساجی شماره یک، مرا بر آن داشت تا در این نابه‌سامانی اقتصادی، انسجام کانون خانواده و تأمین حداقل حقوق ماهانه برای این عزیزان تلاش کنم.

هرچند که عده ای را تحمل این مختصر نبوده و نیست، نکته دیگر آن که احترام ویژه‌ای به کرامت انسانی، شخصیت همکاران در هر رده سازمانی و پرسنلی و مراجعه‌کنندگان قائل هستم و سعی در اجرای آن داشته‌ام.

به طوری که آرامش محیط کار و پرهیز از حاشیه‌سازی‌های متداول را شرط آسایش همکارانم در کنار خانواده می‌دانم و اهتمام جدی به این موضوع داشته و دارم، حال با توجه به شرایط کنونی که از ورود به جزئیات آن خودداری می‌کنم، از ادامه همکاری در مسؤولیت شهرداری منصرف شده و اعلام استعفا می‌نمایم و برای همه همکارانم در شهرداری قائم‌شهر و سازمان‌های تابعه و شرکت نساجی شماره یک سلامتی و بهروزی آرزومندم، مقتضی است مقرر فرمایید موضوع در دستور کار آن شورای محترم مطرح و اقدامات قانونی صورت پذیرد./فارس