به گزارش برترین خبر ، بحث قرارداد مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال و فسخ یکطرفه آن موضوعی است که در برنامه فوتبال برتر به آن پرداخته شد و به اندازه یک ماه خوراک خبری به سایت‌ها و رسانه‌های مکتوب داد.

مهدی تاج در حالی از قرارداد با مارک ویلموتس دفاع می‌کند که مفاد آن به صورت جز به جز منتشر شده و هیچ جای دفاعی نمی‌گذارد. تاج حتی در برنامه فوتبال برتر نیز به دفاع از این قرارداد پرداخت و گفت: «من باز هم می‌گویم این قرارداد خوبی بود که فدراسیون فوتبال بسته است».

مهدی تاج که در جایگاه وکیل مدافع هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در بحث انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی کشورمان در این برنامه حضور پیدا کرده بود بار‌ها و در بخش‌های مختلف تاکید کرد که فدراسیون فوتبال بهترین قرارداد ممکن را با این سرمربی بلژیکی بسته است! البته که از نظر رقم و عدد بالاترین دستمزد تاریخ فوتبال ایران است؛ قراردادی که رقم آن ۲.۲ میلیون یورو در سال و ۸ میلیون یورو در ۳ سال در نظر گرفته شده بود!

قرارداد مارک ویلموس در شرایطی با این رقم بسته شد که به گفته تاج همین سرمربی پیش از ایران در کشور ساحل عاج با رقم ۱.۴ دهم میلیون یورو که با اضافه شدن پاداش و آپشن‌های قرارداداش مجموعا به عدد ۱.۸ میلیون یورو می‌رسید به توافق رسیده و قرارداد بسته بود، اما مهدی تاج ابراز خشنودی می‌کرد که فدراسیون فوتبال کشورمان با افزایش حدود ۲۰ درصدی این قرارداد رقم بسیار مناسبی را برای همکاری با این سرمربی تعیین و در نهایت تایید کرده است!