به گزارش برترین خبر ، ﺷﮑﻞ ﺩﻫﻲ ﻭﺭﻗﻬﺎﻱ ﻓﻠﺰﻱ ﻳﮏ ﺍﺑﺰﺍﺭ ﻣﻮﺛﺮ ﺟﻬﺖ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﻓﻠﺰﻱ ﻳﭙﭽﻴﺪﻩ ﺳﻪ ﺑﻌﺪﻱ ﺑﺎ ﮐﻤﺘﺮﻳﻦ ﻣﺼﺮﻑ ﻣﻮﺍﺩ ﺍﺳﺖ. انجام یکسری پروسه های شکل دهی بر روی ورق های فلزی که نتیجۀ آن ایجاد اشکال مختلف بر روی این ورق هاست.

امروزه در زمینه تکنولوژی شکل دادن فلزات، همانند سایر زمینه ها، با استفاده از جمع آوری تحقیقات علمی و تجربه های عملی به دست آمده در مراکز پژوهشی و هم چنین مراکز صنعتی، به ویژه در کشور های صنعتی پیشرفت هایی حاصل شده است که همگی افزایش کیفیت و کمیت محصول شده است.

محمد آقابالی در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص معرفی شرکت خود،اظهار کرد : شرکت فولاد پرنا سقف در فضایی به متراژ 2 هزارمتر که متشکل از  1700 متر فضای واحد تولیدی و 300 متر فضای حیاطی دو سال پیش در حالی که متروکه ای بیش نبود با توجه به عشق و علاقه ای که به کار داشتم راه اندازی شدو

مدیر شرکت فولاد پرنا سقف اظهار کرد: مهر سال 97 موفق به کسب پروانه بهره برداری از اداره صنعت و معدن و تجارت شدم و توانستم با سرمایه حدود 3 میلیارد و 500 تومان برای 16 نفر اشتغالزایی ایجاد کنم.

وی خاطر نشان کرد: این شرکت فرم دهی ورق سقفی و رنگ امیزی را به صورت صفر تا صد انجام می دهد.

آقابالی افزود: برای توسعه کار با توجه به اینکه این کار تولید داخل محسوب می شود و امسال هم سال حمایت از تولید کالای ایرانی نامگذاری شده است از مسئولین تقاضا داریم که ما را برای گرفتن وام حمایت کنند تا بتوانیم علاوه بر افزایش تولید و توسعه فضای موجود اشتغالزایی برای 50 نفرهم داشته باشیم