به گزارش برترین خبر ، حجت الاسلام عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به مناسبتهای این ماه ،روز شوراها را به اعضای شورای شهر و روستا ، روز کارگر را به همه کارگران تلاشگر و همچنین هفته معلم را به همه معلمان عزیز که در سنگر تعلیم و تربیت تلاش میکنند تبریگ گفت و اظهار داشت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۱ و راهپیمایی روز قدس وظیفه مسئولین را در برابر مردم سنگین تر نمود تا برای ارائه خدمات شایسته تر به مردم تلاش شبانه روزی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه ۱۵ هزار دانش آموز و ۱۶۰۰ دانشجو از خدمات فرهنگی کمیته امداد برخوردار می شوند گفت :جهت تسهیل خدمات به دانش آموزان و دانشجویان، مراکز نیکوکاری در تمام‌ ادارات آموزش و پروش کل استان تاسیس شدتا با حفظ تکریم خانوادهای تحت حمایت، بهترین خدمات ارائه شود.

حجت الاسلام عالیشاه‌تاکید کرد: یکی از اهداف بسیار مهم در کمیته امداد ایجاد روحیه امید ، خودباوری و
توانمندسازی در خانوادهای تحت حمایت است و با همین رویکرد در سال گذشته ۸۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال پرداخت و ۱۶۸۰۰ فرصت شغلی ایجاد گردید و امسال هم بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال جوانان استان تخصیص داده شده است.

وی بیان داشت:در ۱۴ اسفند ۱۴۰۱، هزار مسکن تحویل خانواده های نیازمند شده ودر همان روز ۲۰۰۰ مسکن جدید کلنگ زنی شدکه سهم شهرستان گلوگاه ۸۰ مسکن ساخته و تحویل و ۴۰ مسکن هم در نوبت اخذ پروانه ساخت است.

مدیر کل کمیته امداد استان مازندران گفت:در ماه مبارک رمضان در جشن های لذت لبخند ، مردم سخاوتمند و خیرین شریف استان ۱۲۰ میلیارد تومان مساعدت نمودند که ۱۵ میلیارد آن قرض ماندگار است که با هم افزایی ۳ برابری بسیاری از مشکلات معیشتی ، درمانی، جهیزیه، لوازم خانگی و… خانوادهای نیازمند برطرف خواهد شد.

وی با تاکید براینکه اعتماد مردم و خیرین استان به کمیته امداد دلگرم کننده است و به برکت کمک های آنان در روزهای گذشته ۲۵۳ سری جهیزیه به نوعروسان اهدا شدو هیچ پشت نوبتی جهیزیه در استان نداریم،گفت: در سال گذشته ۹۴۰۰ دستگاه لوازم خانگی اهدا شد و اهدا لوازم خانگی نیز در اسفند ۱۴۰۱ به صفر رسیده و ان شاالله با تلاش های جهادی همکاران خدمات درکمیته امداد به روز شده تا لذت آن در کام خانوادها ماندگار شود.