به گزارش برترین خبر  و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، همزمان با ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نخستین سالگرد رحلت آیت الله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران، طرح شهید سلیمانی در شهرستان ساری اجرا شد.
طرح شهید سلیمانی با هدف اجرای امینانه نیت واقفین خیراندیش همراه با توزیع بسته های معیشتی با حضور حجت الاسلام حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران و حجت الاسلام ولی نژاد رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساری در روستای اروست بخش چهاردانگه ساری (قدمگاه مقام معظم رهبری «مدظله العالی») اجرا شد.
حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در آیین توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های کم‌برخوردار روستای اروست چهاردانگه ساری اظهار کرد: هدف واقفان خیراندیش در وقف اموال خود، ماندگاری فرهنگ اهل بیت و محرومیت زدایی است و توزیع بسته های معیشتی با توجه به شرایط روز کشور، ضرورت ترویج کمک های مومنانه و وجود محرومیت‌های موجود در برخی مناطق صورت می گیرد.
وی عنوان کرد: طرح شهید سلیمانی با تدبیر حجت الاسلام والمسلمین خاموشی نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه اجرا می شود که در این طرح از محل موقوفات استان بسته های معیشتی تهیه و بین خانواده های کم‌برخوردار توزیع می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع ۱۲ هزار بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی در استان خبر داد و گفت: این بسته‌ها از محل عوائد موقوفات، کمک‌های خیرین و نذورات مردمی تهیه و بین نیازمندان و مددجویان در حال توزیع است.
*توزیع ۱۰۰بسته معیشتی
حجت‌الاسلام عبدالله ولی نژاد رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی در ساری اظهار کرد: در راستای اجرای امینانه نیت واقفان خیراندیش ۱۰۰ بسته معیشتی از محل موقوفات ساری بین خانواده های کم‌برخوردار روستای اروست بخش چهاردانگه ساری توزیع شد.
وی تصریح کرد: این بسته‌ها به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نخستین سالگرد ارتحال آیت الله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران توزیع شده است.