به گزارش برترین خبر، ولی الله فرزانه امروز در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در رویان، اظهار کرد: استکبار جهانی از ناآگاهی بعضی از جوانان مخصوصا دانش آموزان و دانشجویان در جریانات اخیر استفاده کرد و روبروی انقلاب قرار داده است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مبارزه با آمریکا یکی از فلسفه‌های امام راحل بود، افزود: در سال ۱۳۵۷ و قبل از آن دنیا به دو قدرت غرب و شرق تقسیم شده بود.

فرزانه با اشاره به اینکه تقابل بین اسلام و استکبار برای امروز نیست، افزود: انقلاب اسلامی نقطه شروع آمدن حضرت ولی عصر (عج) است.

وی ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی اکنون کشور ایران نخبه پروری می‌کند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: اقتصاددان‌ها به عملکرد دولت پاسخ مثبت می‌دهند و از نظر اقتصادی بعضی از کارهای دولت مانند حذف یارانه‌ها کار درستی است اما بعضی از کارها که باید در ادامه انجام شود به درستی صورت نگرفته که ضعف محسوب می‌شود.

فرزانه بیان کرد: اگر چشم و گوش ما به دهان رهبر باشد، این انقلاب به سرانجام مطلوب می‌رسد و به دست صاحب اصلی خود حضرت ولیعصر(عج) خواهد رسید.

وی ادامه داد: بعضی از گروهک‌های مبارز، تعدادی از دانش آموزان را در مقابل انقلاب قرار دادند. این گروهک‌ها جیره‌خوار آمریکا هستند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عنایت الهی، تدابیر رهبری و همراهی مردم از جمله عوامل پیروزی انقلاب بود، افزود: رهبر معظم انقلاب ۶۰ سال علیه شاه دیکتاتور و آمریکا برای مردم و مستضعفین مبارزه کرد.

فرزانه یادآور شد: به دنبال شکل گیری بخشداری در رویان هستیم و می‌خواهیم یک بخش به شهرستان اضافه شود اما باید از مسیر و راه‌های درست و همفکری طی شود.

خبرنگار: زینب تذکاری سالم