به گزارش برترین خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی با تبریک ایام دهه کرامت اظهار کرد: ۳۹ امامزاده و بقعه شاخص استان میزبان جشن‌ها و مراسمات دهه کرامت هستند.

وی با اشاره به برگزاری جشن‌های سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در بقاع متبرکه که اجرا شده است، افزود: مراسم شعرخوانی، مدیحه‌سرایی و کاروان شادی شمیم کرامت در بقاع متبرکه اجرا می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: به مناسبت دهه کرامت کاروان سفیران کریمه از قم و کاروان زیر سایه خورشید از مشهد مقدس در بقاع متبرکه حضور پیدا کرده و به برگزاری جشن خواهند پرداخت.

حیدری از برپایی ایستگاه سلامت در بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت: به مناسبت دهه کرامت ویزیت رایگان در برخی بقاع متبرکه استان با حضور پزشکان عمومی و متخصص انجام می‌شود.

وی یکی از برنامه‌های مهم و محوری دهه کرامت را برگزاری مراسم تجلیل و بزرگداشت امامزادگان عنوان کرد و افزود: استان مازندران از نظر میزبانی از امامزادگان رتبه نخست کشور را دارد و به همین خاطر در ایام پایانی دهه کرامت ۳۱ همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان مازندران با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: در همایش بزرگداشت امامزادگان مازندران از خادمین، مدیران، هیات امنا و امامان جماعت امامزادگان و بقاع متبرکه استان تجلیل می‌شود.

حیدری عنوان کرد: همایش استانی بزرگداشت امامزادگان مازندران دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه با سخنرانی حجت‌الاسلام شیری مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) بابلسر برگزار می‌شود.