به گزارش برترین خبر ، فصل انتخابات یازدهمین دوره مجلس به روزهای سرنوشت‌ساز خود رسیده و تنها ۵ روز تا موعد رقم خوردن حماسه‌ای دیگر زمان باقی است.

در این میان، مهم‌ترین نکته‌ای که بیش از هر موضوعی اهمیت دارد، حضور در پای صندوق‌های رأی و مشارکت پرشور و باشکوه در انتخابات است. نکته‌ای که پای ثابت بیانات انتخاباتی رهبر معظّم انقلاب را تشکیل می‌دهد.

ایشان در آستانه یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری می‌فرمایند:

«گاهی می شنویم و در گذشته شنیده ایم که بعضی ها گفته اند «ما که آمدیم مسئولی پیدا کردیم، توانستیم ســایه ی جنگ را از سر کشــور برداریم»؛ نه، این حرفها، حرف های درستی نیست؛ از بنده بشنوید، آنچه ســایه جنگ را، سایه تعرض دشمن را در طول این سال های متمادی از سر این کشــور رفع کرده، حضور مردم بوده اســت. خب، این حضور چه جوری نشان داده می شــود؟ مهمترین مظهر این حضور، انتخابات است…»

اصرار دارم…

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ادامه، اصرار همیشگی خود مبنی بر حضور در انتخابات را مطرح می‌کنند:

«من به مردم نمی گویم فلان کس را انتخاب بکنید، فلان کس را انتخاب نکنید… اما به مردم عرض می کنم و اصرار می کنم که حتما پای صندوق رأی حاضر بشــوید و رأی بدهید، به هر کسی که تشخیص می دهید؛ این باید اتفاق بیفتد. هر کس کشور را دوست دارد، هر کس نظام را دوست دارد، هر کس امنیت دوست دارد -از آحاد مردم- باید بیاید وارد میدان انتخابات بشود، بیاید پای صندوق؛ دشمن را این کم می‌کند»./ fars