به گزارش اختصاصی برترین خبر ؛ سرهنگ نعمت الله اسدی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه عدد چهل در تاریح نشان دهنده کثرت است، اظهار کرد: چهل سالگی انقلاب یعنی پختگی انقلاب،چهل سال پیشرفت، تلاش در احیای مجدد اسلام، ضربه زدن به دشمنان اسلام،مبارزه با نفاق و فتنه، بصیرت و آگاهی، شهادت، و رفع هرگونه آلودگی با خون مقدس شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس ‏، ترور، مدافعان حرم، و همه شهدایی که چهل سال با خونشان تلاش کردند  که این درخت امروز تنومند شد.

فرماندهی سپاه ناحیه نوربا بیان اینکه درخت چهل سالگی  انقلاب شاخه های آن در سراسر جهان تنیده شده است، تصریح کرد: دشمنان انقلاب در چهل سالگی خوار و ذلیل شدند تا جایی که حتی توان مبارزه با برخی از شاخه های درخت تنومند انقلاب اسلامی ایران را ندارد.

وی در ادامه گفت: دشمنان در غزه و لبنان و سوریه مانده اند و به برکت چهل سالگی انقلاب حتی یک مستشار نظامی و غیره در ایران اسلامی وجود ندارد که این موهبت را از زحمات خون شهدا و همت مردم ایران اسلامی  و درراس ولایت فقیه است.

فرماندهی سپاه ناحیه نور خاطر نشان کرد: گوش به فرمان بودن به نکات ولی امر مسلمین در راهکار درست و شایسته در این چهل سالگی بلندای عظمت انقلاب برای جلوگیری از انحراف مجدد از ضروریات است تا همیشته بتوان فتنه های سال های آینده خصوصا سال 98 را در نطفه خفه کنیم.

سرهنگ اسدی افزود: به نیابت از 45 هزار بسیجی درشهرستان و در کنار دست دولتمردان و مسئولان این  شهرستان با رویکرد مردمی در دهه مبارک فجرو ایام شهادت فاطمیه دوم برنامه‌هایی در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه با بیان اینکه 11 حوزه محلات اعم از برادران و خواهران به یومن چهل سالگی انقلاب برنامه های شایسته و ستاره داری را خواهند داشت ، گفت: اولین یادواره 12 شهید روحانی با محوریت شهید شاخص روحانی شیخ فضل الله نوری  درمصلی الغدیر شهرستان نوربرگزار می شود.

فرماندهی سپاه ناحیه نور از افتتاح 6 خانه محروم در طول دهه فجر خبر داد و گفت: امسال همانند سالهای گذشته این توانمندی با کمک و مساعدت و برنامه ریزی کمیته امداد و اردوهای جهادی و مجمع خیرین شهرستان ایجاد شد.

وی افتتاح مخزن آب در روستای ملامحله لاویج را یکی دیگر ازافتتاحیه ها  دانست و افزود: مردم منطقه سالها در این حوزه دچار مشکل بودند و با توجه به برآورد هزینه مسئولین به مبلغ بیش از 150 میلیون با پروسه زمانی 6 ماهه توانستیم براساس تفاهم نامه ای که با بسیج سازندگی استان و همت اردوهای جهادی شهرستان بسته شود، این پروژه در مدت زمانی  ۳۸ روز با هزینه ای به  مبلغ ۴۵ میلیون تومان به پایان برسد.

سرهنگ اسدی شعار سال را افتخار به گذشته و امید به آینده عنوان کرد و گفت: امید به نسل چهارم انقلاب از وظایف است و در همین راستا با برپایی نمایشگاه مشترک شهرستانی با ادارت شهرستان که در سالن 9 دی برگزار خواهد شد ،وهر روز با هماهنگی اداره آموزش و پرورش و مدیریت فرماندار برنامه های متنوعی در سالن 9 دی برگزار خواهد شد.

فرماندهی سپاه ناحیه نور در پایان یادآورشد: همایش زنان انقلابی، شب شعر و خاطره گویی، نهضت های روشنگری، جشنواره ورزشی در حوزه های محلات، جشنواره‌های قرآنی، همایش چهل سالگی انقلاب برای 40 ساله های انقلاب ، اکران مستند گنجینه های انقلاب توسط حوزه شهری امام علی ، دیدار با خانواده شهدا و اجرای یادواره های بومی محلی در سطح محلات یادواره شهید شاخص شهید انقلاب شهید علی اصغر دیوسالار در کردمحله رویان و اعزام راهیان نور دانش آموزی و حضور همه  در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نور افشانی در چمستان از دیگربرنامه های اجرایی سپاه ناحیه نور است.