به گزارش برترین خبر ، حجت الاسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نوردر خطبه های نمازجمعه ۲۱شهریور ماه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا،انجام واجبات و ترک محرمات اظهار کرد: صداقت، درست زندگی کردن و جمع آوری ره توشه برای آخرت از صفات متقین است.

وی تصریح کرد: تمام ظرفیت خودرا برای دنیا هزینه نکنید بلکه با صداقت ،طهارت ،قول صدق و بندگی خدا گذران زندگی کنید.

امام جمعه نوربا اشاره به پنجاه و نهمین انتخابات رئیس جمهور آمریکا خاطرنشان کرد: طی ۲۰۰ سال اخیر قدرت به دست دو حزب جمهوری خواه و دموکرات چرخیده است.

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: براساس نظرسنجی و تحلیل های صاحب نظران آمریکا سخت ترین و حساس ترین انتخابات را پیش رو دارد.

وی گفت: ترامپ طی تحلیل خود این انتخابات را فاسد ترین انتخابات پیش رو لقب داده است.

امام جمعه نورافزود: ملت ایران باید هوشیارباشد ،انتخاب بایدن یا ترامپ فرقی برای ما نداردچون  نقشه راه  تغییر پیدا نخواهد کرد.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه عده ای در داخل به دنبال سرنوشت انتخابات آمریکا هستند، یادآورشد: متاسفانه بعضی از افراد اوضاع امروز مانند برجام این تعهد بین المللی را به این انتخابات گره می زنند.

وی با بیان اینکه استکبار به عمق راه بردی ایران پی برده است ،تصریح کرد: استکبار جهانی تمام تلاشش را جهت نفوذ در منطقه به صحنه آورده تا بتواند ایران اسلامی را در منطقه محدود کند.

امام جمعه نوربا اشاره به اینکه ما باید هوشیاری و بصیرت بالا داشته باشیم، ادامه داد: استکبار جهانی می خواهد با برنامه های طراحی شده رژیم و انقلاب اسلامی را در سایه تحریف تغییردهد.

حجت الاسلام احمدی با اعلام این خبر که اهانت به پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) دوباره اوج گرفته است ، افزود: هتک حرمت به قرآن کریم و پیامبر گرامی اسلام به طور علنی از سال ۲۰۰۵ آغاز شد که پس ازدانمارک، فرانسه، انگلستان، هلند، اسپانیا و کشور های مختلف و روزنامه دانمارکی ،نشریه شارلی ابدو نیز همان حرکت و مسیر را دنبال کرده است.

وی افزود: بیش از ۲ میلیارد مسلمان در دنیا و دیگر ادیان هستند که احترام ویژه ای به شخصیت نازنین پیامبر گرامی اسلام قائلند چراکه مذاهب و دین آنها آمدن پیامبر آخر زمان را بشارت داده است.

پیروزی جبهه مقاومت خشم استکبار جهانی را برنگیخته است

امام جمعه نور یادآورشد: پیروزی جبهه مقاومت در جنگ ۳۳ روزه بر اسرائیل غاصب باعث خشم استکبار جهانی وحامیان بلافصل رژیم صهیونیستی و اسرائیل در منطقه شد.

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: تقویت و نهادینه شدن تفکر جبهه مقاومت در منطقه و دنیا در مقابل استکبار، نظام سلطه و حتی سران قدرت های جهانی انتقام گیری ها را افزایش داده است.

وی یادآورشد: اختلاف افکارعمومی و گسترش اهانت ها و اعتراضاتی که امروزه در فرانسه، اروپا ، آمریکا و حتی تبعیض نژادی نوعی انتقام گیری است.

امام جمعه نورگفت: استکبار جهانی در پی اعتراض ها اهانت به پیامبر اکرم(ص) و قرآن کریم را در دستور کار خود قرارداد تا میزان حساسیت و غیرت دینی مردم و مسلمین را دوباره برآورد کند.

ملت های آزاده مسلمان دنیا بیدارند

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: ملت های آزاده مسلمان دردنیا ودولت های اسلامی دل داده به فرامین پیامبراسلام (ص) وآموزه های قرآنی بیدارندو با تمام قدرت به صحنه آمدند، اگر چه متاسفانه یک عده از دولت های خودفروخته مانند عربستان، امارات دست دوستی به یک رژیم جعلی غاصب صهیونیستی دادند که باعث تجرّی دشمنان قرآن و اهل بیت پیامبر اکرم( ص) شدند،اما ما این حرکت را محکوم و قطعا مسلمین جهان و شخصیت ها، مراجع و در راس مقام معظم رهبری از این اهانت و جسارت نخواهیم گذشت.

وی افزود: اتحاد جبهه های مبارز باهم و دیدار رئیس دفتر حماس با رهبر بزرگ حزب الله سید حسن نصراله گویای این حرکت بزرگ در مقابل حجمه های ناجوانمردانه دشمنان و اهل بیت و پیامبر اکرم( ص )است.

نظارت میدانی مجلس حرکت خوبی است

امام جمعه نور با اشاره به اینکه نظارت میدانی مجلس حرکت بسیار خوبی است، تصریح کرد: نمایندگان علاوه برتصویب قوانین باید بتوانند گره گشای مشکلات امروز جامعه باشند که این حرکت میدانی بسیار مهم است.

اختلاس،تعرض به بیت المال و گرانی افسار گسیخته درنظام اسلامی زیبنده نیست

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: مشاهده اختلاس،تعرض به بیت المال و گرانی افسار گسیخته درنظام اسلامی زیبنده نیست و مسئولین به ویژه سران قوا ، نمایندگان و دستگاه و کسانی که می خواهند به اسم مدیر اسلامی خیانت کنند باید دست آن ها را از بیت المال قطع  و با افراد خاطی و منحرف و سودجو برخورد لازم را بنمایند.