به گزارش برترین خبر ، سید یونس حسینی عالمی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که این افراد از جمع یک گروه ۵۰ نفره بودند که یکشنبه شب این هفته به بهانه آزادی سرکرده اشان از زندان اقدام به برپایی جشنی در روستای شیرکلا شهر چمستان کرده بودند.
وی افزود : نیروی انتظامی در پی این اقدام با دستور قضایی وارد عمل شد که سرکرده آزاد شده به نام ‘ ح – ا ‘ با مامورین درگیر شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران گفت که ماموران انتظامی در این درگیری سرکرده اراذل و اوباش را به همراه تعدادی از نوچه هایش دستگیر و با دستور مرجع قضایی روانه زندان کردند .
وی با بیان اینکه تحقیقات برای دستگیری سایر افراد شرور شرکت کننده در این جشن ادامه دارد ، افزود : نام و مشخصات کامل این سرکرده بعد از اتمام تحقیقات و دستگیری سایر اراذل و اوباش اعلام خواهد شد.
حسینی عالمی بر ضرورت برخورد قاطع با اخلاگران نظم عمومی تاکید کرد و گفت : دستگاه قضایی هیچ گونه مسامحه ای در برخورد با اخلاگران نظم و امنیت عمومی نخواهد داشت و این افراد متخلف در کمترین زمان دستگیر و مجازات خواهند شد.
بخش چمستان با حدود ۴۲ هزار نفر جمعیت بومی و یکصد هزار نفر جمعیت شناور در قالب ۸۵ روستا ، در ۱۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر نور واقع است.
شهرستان نور با جمعیتی دستکم ۱۲۳ هزار نفر درغرب مازندران قراردارد.