به گزارش برترین خبر ، در این دیدار که در ورزشگاه یوونتوس آره نا برگزار شد، شاگردان مکس آلگری با ارائه یک نمایش حساب شده با سه گل به پیروزی رسیدند تا بارسا برای صعود به نیمه نهایی، به یک معجزه دیگر نیاز داشته باشد.

بازی با برتری یوونتوس آغاز شد و چیزی نمانده بود که این تیم در همان دقیقه ۳ به گل برسد اما رضبه سر گونسالو ایگواین را تراشگن در دو ضرب در اختیار گرفت.

حملات میزبان ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه ۷، پائولو دیبالا دروازه بارسا را باز کرد. روی حرکت کوادرادو و پاس او به دیبالا در محوطه جریمه، این ستاره آرژانتینی با یک چرخش عالی و ضربه ای دقیق، بیانکونری را ۱-۰ پیش انداخت.

بعد از این گل بارسا برای دقایقی ابتکار عمل را در دست گرفت اما تلاش بازیکنان این تیم برای ایجاد موقعیت ثمری نداشت.

در ادامه بازی متعادل شد و یوونتوسی ها هم چند باری روی دروازه بارسا موقعیت های نصفه و نیمه ای ایجاد کردند.

در دقیقه ۲۰ بود که روی پاس در عمق عالی از مسی، اینیستا با بوفون تک به تک شد اما ضربه کاپیتان بارسا را بوفون با هوشیاری ، با کف دست چپ به بیرون زد.

در مقابل این یوونتوس بود که در دقیقه ۲۲ به گل دوم رسید. روی حرکت عالی مانژوکیچ از سمت چپ و ارسال او به پشت محوطه جریمه، دیبالا با یک ضربه دقیق، گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

بارسا که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، فشار حملاتش را بیشتر کرد اما دفاع چند لایه و منسجم یوونتوسی ها مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه آنها می شد. تنها یک بار در دقیقه ۲۸ روی اشتباه خدیرا، دروازه یووه به خطر افتاد اما به دلیل قرار داشتن لوئیس سوارز در آفساید، گل مسی پذیرفته نشد.

حملات بارسا ادامه داشت اما هیچ موقعیت خطرناکی روی دروازه یوونتوس ایجاد نشد. در مقابل یوونتوس در دقیقه ۴۴ می توانست به گل چهارم برسد اما ضربه ایگواین را تراشتگن به سختی دفع کرد و در نهایت نیمه اول با برتری ۲-۰ یووه به پایان رسید.

بارسا نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب برای باز کردن دروازه یوونتوس داشت اما نتوانست از آنها استفاده کند.

پس از آن نوبت یوونتوسی ها بود که چند موقعیت خطرناک روی دروازه بارسا ایجاد کنند؛ از جمله در دقیقه ۵۴ که ایگواین در موقعیت تک با تک با تراشتگن، توپ را به تن دروازه بارسا کوبید.

اما سرانجام در دقیقه ۵۵، تیم میزبان به گل سوم رسید. روی یک ضربه کرنر بود که کیه لینی با ضربه سری دقیق، توپ را به گوشه دروازه آبی و اناری ها فرستاد.

بعد از این گل بار دیگر آبی و اناری ها حملات پردامنه ای را روی دروازه حریف ترتیب دادند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۶۸ یکی از گل های خورده را جبران کنند اما ضربه سوارز در موقعیت تک به تک با بوفون، به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد ضربه سوارز از پشت محوطه جریمه به دست کیه لینی برخورد کرد اما داور این صحنه را پنالتی تشخیص نداد.

حملات بارسا ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم تلاش زیادی برای جبران گل های خورده انجام دادند اما هیچ یک از آنها به نتیجه نرسید و در نهایت این دیدار با برتری ۳-۰ یووه به پایان رسید.