به گزارش برترین خبر، قنبر علی داداش پور بخشدار چمستان اظهار کرد: در هفتمین روز ایام الله دهه فجر پروژه های مختلف عمرانی بخش چمستان با اعتبار حدود ۱۷۶میلیارد تومان در حوزه های برق، مخابرات، بنیاد مسکن، آموزش و پرورش، سردهنه های زراعی، دیوار حائل، شهرداری افتتاح شد.

وی با اشاره به افتتاح پروژه فاز دوم آسفالت طرح هادی روستای واز علیا گفت: این پروژه با اعتبار ۳میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به طول ۵۰۰ متر اجرای جوی،جدول ،کانیو به صورت مشارکتی ۵۰ درصد بنیاد مسکن و مابقی با مشارکت مردم اجرا شده است.

وی تصریح کرد: همزمان با این افتتاح پروژه روستاهای دیزین کلا به طول ۸۰۰ متر، سادات محله ۳۰۰ متر، اسپی کلا ۵۰۰ متر، عباسکلا ۵۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

داداش پور با اشاره به افتتاح مجتمع آبرسانی شهدای میانرود بخش چمستان گفت: این مجتمع با هدف تامین آب شرب و پایدار ، سالم و بهداشتی مردم ۶ روستا و با حفر و تجهیز یک حلقه چاه با آبدهی ۳۵ لیتر در ثانیه و اجرای خط انتقال آب به طول ۲۵ متر با قطر ۱۵۰ میلی متر افتتاح و به بهره برداری رسید.

بخشدار چمستان با اشاره به کلنگ زنی مدرسه شش کلاسه خیرساز چمازکلا یادآور شد: این مدرسه با ۶ کلاس به متراژ ۴۵۰ مترمربع میزان اعتبار ۵۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد .

وی از افتتاح شرکت دارویی در شهرک صنعتی کردآباد چمستان خبر داد و افزود: این شرکت دارویی تولید کننده انواع ضدعفونی و شوینده است که با اعتبار ۱۸ میلیارد تومان با اشتغالزایی ۱۸ نفر فعالیت دارد.

داداش پور در خصوص افتتاح پروژه های مخابراتی گفت: این پروژه با اجرای ۶ کیلومتر فیبر نوری، نصب و راه اندازی دکل BTS همراه، با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.