به گزارش برترین خبر شهردار رویان پروژه های عمرانی در شهر رویان را چنین معرفی کرد:

 

۱)بهره برداری از پروژه ساختمان آتش نشانی و سایت پارک موتوری با زیر بنای ۱۶۰ متر مربع و اعتبار هزینه شده ۲۵۰۰ میلیون ریال که در مدت ۶ ماه به اتمام رسید.

 

۲) افتتاح گلخانه شهرداری رویان، شامل دیوار کشی، احداث کرت‌ها، خاکریزی، حفرچاه، لوله کشی و … به مساحت ۳۰۰۰متر مربع با اعتبار هزینه شده ۱۰۰۰ میلیون ریال و مدت اجرا سه ماهه که قادر است با تولید گل و گیاه مورد نیاز سطح شهر سالانه ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شهرداری برای خرید گل را کاهش دهد.

 

۳)کلنگ زنی پروژه ساماندهی ورودی و خروجی شهر به مساحت ۷ هزار متر مربع شامل عملیات پیاده روها،احداث جدول، کانال، کانیو و فرش موزائیک با برآورد اعتبار مورد نیاز ۶ هزار میلیون ریالی و پیش بینی مدت زمان یکسال برای اجرا آن زمان برده است.

 

۴)کلنگ زنی پروژه ساخت و تجهیز فرهنگ سرای شهرداری رویان با پیش بینی سالن نمایش، آمفی تئاتر، فضاهای آموزشی، خانه کتاب و فضای رفاهی در مساحت هزار متر مربع و اعتبار مورد نیاز ۱۰ هزار میلیون ریالی و یکسال زمان مورد نیاز برای اجرابوده است.

 

۵) بهره برداری از پروژه پارک آلاله با مساحت ۲ هزار و ۳۰۰ متر مربع، شامل عملیات احداث فضای پارک و زیرساخت‌ها، سرویس بهداشتی، کافی شاب، اجرای فضای سبز، جمع آوری آب‌های سطحی، احداث و نصب تجهیزات مدرن و استاندارد و مبلمان شهری، نصب تاسیسات روشنایی، مناسب سازی برای حضور معلولان، نصب ست ورزشی و ست بازی کودک که همه این اقدامات در مدت ۹ ماه اجرا و قابل بهره برداری شد.