به گزارش برترین خبر، حجت‌الاسلام نصیرالدین یعقوبی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در جمع مدیران این شورا که در محل دفتر جبهه ائتلاف مازندران برگزار شد، با اشاره به نقش اهمیت حاکم در جامعه، اظهار کرد: اگر در جامعه‌ای حاکمیت اسلامی باشد عدالت در دل مردم جایگزین می‌شود.

وی افزود: برای سلامت جامعه همه ما وظیفه داریم تلاش کنیم تا حکومت اسلامی به دست نااهلان نیفتد؛ در غیر این‌ صورت انحراف جمعی به وجود خواهد آمد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران یکی از وظایف مهم این شورا را آمادگی برای انتخابات ۱۱ اسفند امسال دانست و افزود: باید تلاش شود تا انسان‌های مومن، بابصیرت و سالم وارد مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری شوند.

یعقوبی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در بحث سلامت و اهمیت انتخابات، خاطرنشان کرد: براین اساس همه افرادی که مخاطب فرمایشات رهبری هستند، وظیفه دارند منادی انتخابات باشند و مردم را به حضور در انتخابات دعوت و تشویق کنند در آن صورت انتخابات پرشوری خواهیم داشت.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با تاکید بر اینکه مقام معطم رهبری مشروعیت نظام را وصل به انتخابات کردند، به این معنا که ایشان جمهوریت و اسلامیت کشور را به انتخابات متصل کردند، اظهار کرد: باید مردم به‌عنوان ولی نعمت ما آن را احساس کنند، چون خود مردم در اداره جامعه دخیل هستند.

یعقوبی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران حکومت اسلامی است، افزود: مردم در تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی این نظام دخیل هستند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری همایش «حضور» در ۶ دی‌ماه امسال در مرکز مازندران، بیان کرد: این همایش پایلوتی برای شروع انتخابات در استان مازندران خواهد بود.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران بیان کرد: فراخوان عمومی در ارتباط با شورای ائتلاف داده شده که شاهد حضور پررنگ بانوان جامعه هستیم.

یعقوبیان یادآور شد: اگر از هم‌اکنون برای رقابت چهار سال آینده رقیب ایجاد نکنیم، کاندیداها چهار سال بعدی را جدی نخواهند گرفت.

وی با اعلام اینکه سخنران مراسم همایش حضور چمران رئیس شورای اسلامی تهران خواهد بود، یادآور شد: برگزاری این همایش عاملی برای تقویت نظام اسلامی است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با تاکید بر اینکه وقت زیادی تا برگزاری انتخابات نداریم، گفت: انتظار داریم همه پای کار بیایند تا بتوانیم این همایش بابرکت را بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری در بحث انتخابات داشته باشیم.
انتهای پیام