سیدمحمدجواد ابطحی، نماینده مردم خمینی شهر اصفهان در مجلس شورای اسلامی ایران در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان بهزیستی ایران گفته است اقدام رئیس اورژانس کشور در رابطه با رسانه‌ای کردن تجاوز  به بهاره کریمی دختربچه ۵ ساله مهاجر در خمینی‌شهر باعث شده تا عده‌ای علیه نظام و انقلاب لجن پراکنی کنند.

این در حالی‌ست که در روزهای اخیر مردم ایران نیز در شبکه‌های اجتماعی از فاجعه بهاره ابراز خشم کردند.

نامه نماینده خمینی شهر در مجلس که اطلاعات منتشر شده از فاجعه تجاوز گروهی به دخترک افغان را زیر سوال برده است با واکنش گسترده در فضای مجازی روبرو شده است.

محمدجواد ابطحی در رابطه با تجاوز به بهاره دخترک افغان با ادعای اینکه اورژانس کشور اطلاعات نادرست داده است خواستار برکناری رییس این سازمان شده است او گفته است: معلوم نیست تجاوز حتمی باشد معلوم نیست چند نفر بودند معلوم نیست تبعه کدام کشور بودند.

معلوم نیست انگیزه عامل یا عاملین چه بوده است.

این در حالی است که مادر بهاره در گفتگویی تجاوز کامل به دخترش را تایید کرده است. سیدمحمدجواد ابطحی، نماینده مردم خمینی شهر اصفهان در حالی خواستار برکناری رئیس اورژانس کشور شده است که دلایل خود را برای این برکناری به این صورت عنوان کرده است:

“معلوم نیست تجاوز حتمی باشد، معلوم نیست چند نفر بودند، معلوم نیست تبعه کدام کشور بودند، معلوم نیست انگیزه عامل یا عاملین چه بوده است.”

اینکه تجاوز انجام شده است در آن شکی نیست، پس موضوع مهم تر این است که این عمل کثیف انجام شده است حالا عاملان تجاوز چند نفر و اهل کجا بودند زیاد مهم نیست و در این شرایط باید دنبال راهکاری برای پیشگیری از این ماجراها و هوشیاری مردم کرد. علاوه بر آن اقداماتی برای آرامش روحی خانواده و خود بهاره انجام گیرد./rokna