به گزارش برترین خبر ، خداداد عزیزی پس از باخت سیاه جامگان برابر پرسپولیس گفت: بد نباختیم چون می‌شد نتیجه بدتر از ۳ بر صفر رقم بخورد؛ بازی بالای ۶-۵ گل برای پرسپولیس داشت و آنها می‌توانستند گل‌های زیادی به ما بزنند اما شانس آوردیم و آنها هم بی‌دقتی کردند؛ اصلا بازیکنان ما امروز تعطیل بودند و تعجب می‌کنم از تعدادی که سابقه حضور در استقلال و پرسپولیس را داشتند.

او ادامه داد: بچه‌های ما حتی نمی‌توانستند دو، سه پاس پیاپی بدهند و برخی از بازیکنان‌مان قبل از بازی رنگ‌شان پریده بود طوری که انگار در ومبلی لندن با انگلیس بازی می‌کردند؛ از عملکرد بازیکنانم تعجب می‌کنم؛ اگر لیگ برتر این است ما اصلا تعطیل هستیم و این شکل بازی کردن که از بازیکنان و تماشاگران پرسپولیس بترسند عجیب بود؛ از نظر فنی هیچی نداشتیم.

مدیر فنی سیاه جامگان درمورد اینکه تیمش در لیگ برتر می‌ماند یا خیر، ابراز کرد: هنوز ۱۵ بازی مانده و نمی‌شود پیش‌بینی کرد؛ کیفیت بازی‌های گذشته ما مثل امروز نبود ولی این مسابقه شرایط عوض شد.

عزیزی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد بازیکن جدید جذب می‌کنیم، اظهار کرد: خودمان هم نمی‌دانیم الان در سیاه جامگان چه‌کاره هستیم؛ صحبت مربی خاصی نیست و با همین‌ها ادامه می‌دهیم؛ باید بازیکن جدید جذب کنیم ولی متاسفانه این کار برای باشگاه ما سخت است؛ در رختکن به بازیکنان اعلام کردیم هرکس می‌خواهد می‌تواند از تیم برود و با نمایش امروز هر بازیکنی دوست دارد از سیاه جامگان جدا شود.

او درخصوص آلودگی هوا در زمان دیدار تیم‌شان مقابل پرسپولیس عنوان کرد: اگر بازی به دلیل آلودگی هوا برگزار نمی‌شد هم ما ۳ گل نمی‌خوردیم؛ اصلا آلودگی هوا موجب باخت ما شد.(خنده)

پیشکسوت فوتبال ایران پیرامون نحوه سرباز شدن بازیکنان و اینکه در نیم‌فصل از تیم‌هایشان جدا می‌شوند، گفت: از قدیم این قانون وجود داشت؛ خودم سال ۶۹ سرباز ابومسلم شدم ولی یک‌دفعه تیم فتح سپاه به مشهد آمد و پرونده و همه چیز ما را از جمع کرد؛ یک بنده خدایی را هم سه روز به نگهبانی فرستادند که آخر سر ما را هم پیدا کردند و گفتند اگر به تهران نرویم اضافه خدمت می‌زنند که ما را هم به زور و اجبار به تهران بردند؛ آن سری ما را با دست‌بند نبردند ولی یک بار درحالی که دوست داشتم برای ابومسلم بازی کنم در ترکیب فتح به میدان رفتم ولی برای ابومسلم بازی کردم! پس از آن مسابقه آمدند من را با دست‌بند بردند.

عزیزی درمورد انتقاداتی که به نحوه رفتار با او در ورزشگاه آزادی شد، اظهار کرد: جلوی مربی ما را گرفتند و از او آی دی کارت می‌خواستند؛ ۷-۶ تا بچه داشتند از این اتفاق عکس می‌گرفتند؛ گفتم مربی ما لباسش مشخص است ولی کسانی که عکس می‌گیرند چی؟ گفتند آنها را می‌شناسم؛ گفتم فامیل‌های تو هستند؟؛ گفت نه؛ گفتم آن بچه‌ها عکس می‌گیرند چیزی نمی‌گویید ولی مقابل مربی ما می‌ایستید؟؛ به خدا این مسائل را نمی‌فهمم؛ لحظه گرم کردن تیم به ما گفتند چون محروم هستید کنار زمین نباید بایستید؛ از این رفتارها تعجب می‌کنم.

او در ادامه انتقاداتش به بازیکنان سیاه جامگان گفت: اینکه شانس گل نداری، نمی‌توانی پاس بدهی، توپ‌ها لو می‌رود و قادر به انجام حرکت تیمی نیستید یعنی تعطیل هستید و دستانت بالاست؛ ما هیچ شانس گلزنی نداشتیم، حتی پنج پاس پشت سر هم ندادیم و اصلا هیچی نداشتیم؛ واقعا شانس آوردیم ۳ گل خوردیم.

عزیزی درمورد شرایط مالی نامطلوب باشگاه سیاه جامگان گفت: قرار است پول بیاورند؛ مگر بقیه جاها پول است؟؛ بحث ما این است ۲۰ الی ۳۰ درصد از پول قرارداد بازیکنان را پرداخت کنند؛ حرفم این است با فوتبالی که ما مقابل پرسپولیس بازی کردیم هرکس می‌خواهد از سیاه جامگان برود.