به گزارش برترین خبر ، دیدار دو تیم نساجی مازندران و نفت مسجد سلیمان در هفته پنجم رقابتهای هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه با حضور پرشور تماشاگران فوتبال دوست مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر آغاز شد.

 دو تیم نساجی مازندران ونفت مسجد سلیمان از قدیمی ترین و پرهوادارترین تیم های لیگ برتر فوتبال هستند که سال پیش در لیگ دسته یک حضور داشتند. نساجی مازندران که به دنبال طلسم شکنی و اولین برد لیگ برتری بود تاکنون با دو تساوی و دو باخت در رده پانزدهم جدول قرار دارد و تلاش کردند مقابل یاران عبدالله ویسی به اولین برد خود دست یابد.

نساجی که همواره به هوادارانش دلخوش است تلاش کرده تا با حمایت یاران همیشگی اش طلسم تساوی و باخت بازی های گذشته را بشکند و به اولین برد خانگی خود پس از ۲۴ سال سال آرزوی صعود به لیگ برتر دست یابد.

نفت مسجد سلیمان نیز در چهار دیدار گذشته بردی نداشته و حتی گلی به ثمر نرسانده ولی با داشتن خط دفاع و دروازه بان خوب تلاش کرد برنامه ای موثر برای بازی مقابل نساجی مازندران داشته باشد که بی ثمر بود.

نیمه اول دیدار تیم نساجی و نفت مسجد سلیمان با نتیجه مساوی صفر به پایان رسید و در این نیمه تیم نساجی چندبار روی دروازه مهمان خطرساز شد ولی تلاش هایش به نتیجه نرسید و دقیقه ۴۵ بازی ضربه زیبای محمد عباس زاده از روی ضربه ایستگاهی با برخورد به تیرک دروازه مسجد سلیمان برخورد کرد و به زمین بازگشت.

نیمه دوم و در دقیقه ۵۱ علی اصغر عاشوری روی پاس سجاد آشوری دروازه نفت را باز کرد و امید نساجی را برای شکست طلسم برد بیشتر کرد. تنها ۱۹ دقیقه پس از گل اول نساجی و در دقیقه ۷۰، علیرضا فغانی به دلیل خطای بازیکن نفت مسجد سلیمان پنالتی به نفع نساجی گرفت اما ضربه پنالتی عباس زاده توسط دروازبان نفت مهار شد.

شاگردان عبدالله ویسی که تمایل نداشتند قائمشهر را دست خالی به خانه ترک کنند نتوانستند از سد تیم نساجی بگذرند و به کسب نتیجه در هفته های آتی امید بسته اند و باید دید در هفته های آتی چه تدبیری برای ماندن در لیگ به خرج خواهند داد.

در تیم نساجی سجاد آشوری میدانی، فرشاد فرجی، علی اصغر عاشوری، محمد آشک، احمد عبدالله زاده، حامد شیری، علی شجاعی، حمیدرضا دیوسالار، محمد عباس زاده، محمدامین رضایی و جورجی گولسیانی شاگردان جواد نکونام بودند و در تیم نفت مسجد سلیمان نیز مجتبی بیژنی، موسی کولیبالی، میلاد خدایی اصل، حکیم نصاری، عباس عسگری، میلاد فراهانی، فرشاد جان فزا، پیمان میری، یوسف وکیا، علیرضا علیزاده و عرفان کاظمی یاران عبدالله ویسی بودند.

این دیدار را علیرضا فغانی به همراه محمدرضا منصوری، جواد مداحل و امیرعرب براقی قضاوت کردند.

نساجی مازندران در هفته ششم به مصاف تیم پرسپولیس تهران در پایتخت خواهد رفت.