خبرنگار و عکاس برترین خبر؛ زینب تذکاری سالم 

به گزارش برترین خبر، در این جشن باشکوه شهردار و اعضای شورای شهر چمستان در کنار شهروندان حضور داشتند.

این جشن پرشور با اجرای سید صاحب حسینی و خوانندگی فرشید افلاکی، کاظم خجیر، ابی علیزاده، طنز ننه سلیمه، مسابقه و با اهدای جوائز نفیس نیز همراه بود.

یکی از موضوعاتی که در این جشن باشکوه و مفرح به چشم می خورد همراهی شهروندان با تک تک آیتم های جشن یلدا و همچنین شادی و خنده های از ته دلی بود که فضایی بی‌نظیر را رقم زد.

مهندس تونی شهردار چمستان در این جشن باشکوه ضمن خیر مقدم و تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر و همکارانش در شهرداری، هدف از برگزاری این شادمانه را ارتقاء مشارکت های اجتماعی و ایجاد حس دلگرمی و لحظاتی شاد در بین همشهریان چمستانی بیان کرد.

همچنین مهندس تونی شهردار چمستان بر حفظ سنت دیرینه جشن شب یلدا و بودن در کنار خانواده و بزرگان تاکید کرد.

وی در این جشن سعی کرد در خصوص حفظ حق و حقوق شهروندان در حین رانندگی، خطر سد معبر کسبه در پیاده روها برای عابرین و ….سخن بگوید و از شهروندان خواست تا در شب نشینی یلدا در حوزه اجتماعی با همدیگر  تبادل نظر کنند.

شهردار چمستان گفت: ظاهر چمستان را ما (شهرداری و شورای اسلامی شهر) با اقدامات عمرانی، ورزشی، فرهنگی و … عوض می کنیم و فرهنگش را شما شهروندان کمک کنید تا چمستان به آن چیزی که حقش است برسد.

وی همچنین برنامه هایی چون استقبال از شهدای گمنام، سیرک بدون حیوان به مدت چند شب متوالی، راهپیمایی، برنامه های ورزشی و غیره را از جمله کارهای شهرداری و شورای اسلامی شهر چمستان برشمرد.

مدیرمسئول: هادی جوزن