به گزارش برترین خبر ، علی اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد با اشاره به اینکه اشتغال نیروهای دانشی یکی از مشکلات اساسی است ، اظهار کرد:با توجه به اینکه کشورهای پیشرفته از نیروهای دانشی استفاده می کنند و این سرمایه در شهرستان های نور و محمودآباد فراوان است ولی این شهرستان ها مظلوم و گمنام واقع شده اند.
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات هستیم ولی هنوز خیلی از روستاها و مناطق و بخشی از شهر هم از داشتن اینترنت و تلفن همراه محروم هستندتصریح کرد:محرومیت زدایی ۷۰ درصد بخش مظلوم بلده و همچنین بخش مرکزی و چمستان را در دستور کار خود قرار دهید.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: جهت به تعویق نیفتادن فرآیند توسعه در شهر ها گاها ادرات باهم دچار مشکل هستند که باید بین استاندار و معاونین حل و فصل شود تا به دادگاه کشانده نشود.
نماینده مردم نور و محمودآباد خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در منطقه سیاه سنگ سرمایه گذاری به جهت ایجاد رصدخانه اعلام آمادگی کرده است تصریح کرد: بین بخش مرکزی و بلده منطقه بسیار مناسب و استراتژیک سیاه سنگ برای ساخت رصد خانه وجود داد و اقدامات لازم صورت گرفته ولی با محیط زیست به دلیل البرز مرکزی دچار مشکل هستیم و با توجه به نامه ای که به شورای عالی محیط زیست کشور نوشته شد نیازمند پیگیری شما هستیم.