به گزارش برترین خبر ، احمد توکلی شهردار رویان  در این مراسم با اشاره به استفاده از ایده ها و افکار خلاقانه نخبگان محلی و تعامل با شهروندان اظهار کرد:در این مسیر سعی خواهم کرد از تجربیات و توانمندی های افراد نخبه و صاحب نظر نیز استفاده کرده و همواره در اتخاذ تصمیمات مهم نظرات شهروندان را اخذ و تحلیل و بررسی علمی صورت گیرد.

 

وی افزود: شهرداری و اعضای شورای شهر همواره بر خدمت رسانی بی منت و در راستای ارتقای توسعه و عمران شهری گام بر می دارند.

شهردار رویان با اشاره به اینکه هدف شهرداری در این دوره بحث ارتقاء و توسعه محلات بود است اظهار کرد: اگر شهر دارای محلات منظم و قوی باشد ، این محلات در کنار هم یک شهر خوبی را تشکیل خواهند داد و تصمیم بر این شد تمام پارک شهراستاندار سازی و بازسازی شود .

شهردار رویان با بیان اینکه با بهره برداری از سایت و واحد موتوری شهرداری و همچنین افتتاح گلخانه شهرداری ارزش تولیدات سالانه به بیش از یک میلیارد تومان خواهد رسید  افزود: اقدام شهرداری رویان درراستای اقتصاد مقاومتی بوده است و همچنین در تلاشیم تا این اقدام را در یک یا دو نقطه از شهر انجام دهیم تا بتوانیم از محصولات شهرداری به عنوان هدیه به شهروندان گل و گیاه تقدیم کنیم.

 

احمد توکلی خاطر نشان کرد: هدف شهرداری کار صادقانه و تلاش برای بهبود اوضاع رفاهی و ایجاد شرایطی که برای یک فضا و بستر زندگی برای شهروندان رضایت بخش باشد بوده است .