به گزارش برترین خبر و به نقل از  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته مقاومت (گرامیداشت نه دی روز میثاق امت با ولایت و سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) صبح امروز با حضور حجت الاسلام حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران و سرکارخانم ملازاده مادر بزرگوار شهید مدافع حرم محمود رادمهر برگزار شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت حماسه نهم دی، گفت: حماسه نهم دی روزی است که ملت ایران اسلامی با حضور حماسی و پر معنی خود برای همیشه دشمنان و فتنه گران را مأیوس کردند.

حجت الاسلام حیدری جناسمی به ایثار و از خودگذشتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و ادامه داد: باید دقت نماییم که توسعه مکتب حاج قاسم سلیمانی و دقت در وصیت نامه آن سردار سرافراز نیاز مبرم امروز ماست.

وی اظهار کرد: مجموعه اوقاف مازندران نیازمند دعای خیر شما مادر شهید است تا در اجرای نیت واقف با دقت و ظرافت عمل کند.

گفتنی است در این جلسه که با حضور حجت الاسلام مسعود قربانی معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران برگزار شد، درخصوص برنامه های فرهنگی در هفته مقاومت صحبت و برنامه ریزی شد.