• به گزارش برترین خبر، بر اساس این گزارش، در این مراسم که با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد، دکتر حشمت‌الله علی‌نژاد رییس دانشگاه مازندران و حجت‌الاسلام دکتر سیدباقر حسینی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در سخنانی به بیان اهمیت این کتاب و لزوم دسترسی آسان‌تر به منویات و سخنان ارزنده رهبر معظم انقلاب برای همه آحاد جامعه به‌ویژه دانشگاهیان، مسوولان و جوانان پرداختند.

        مجموعه ۴۰جلدی “ره‌نامه”، دریچه‌ای برای دانستن و اندیشیدن جوان مومن، دانا و انقلابی در مسیر تمدن نوین اسلامی است که از خلال دیدگاه‌های اندیشمندانه رهبر معظم انقلاب؛ مبانی، ارزش‌ها و اصول اسلام ناب محمدی را با توجه به نیازها، پرسش‌ها و چالش‌های دوران معاصر تبیین می‌کند. این مجموعه کتاب‌ها، عرصه گسترده‌ای از موضوعات در ساحت‌های اعتقادی، اجتماعی، سبک زندگی، مباحث تربیتی و اخلاقی، سیاسی و انقلابی را در بر می‌گیرند.

      هر یک از این کتب، مشتمل بر ۱۰ فصل می‌باشد که فصل اول شامل آیات و روایات، فصل دوم حاوی بیانات حضرت امام(ره) و هشت فصل دیگر، بیانات رهبر فرزانه انقلاب است و برای طرح جلد این کتاب نیز از آثار هنری هنرمندان نگارگر انقلاب اسلامی استفاده شده است