به گزارش برترین خبر ، شهاب نادری ، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص تاثیر پیش بینی ۲۰هزار میلیارد تومانی انتشار انواع اوراق بهادار بر نقدینگی بازار سهام  در لایحه بودجه سال ۹۶ به خبرنگار اقتصاد آنلاین  گفت: تخصیص این میزان اعتبار قطعا به نقدینگی بازار سهام ضربه می زند و این رقم برای انتشار انواع  اوراق بهادار زیاد است.

وی افزود:البته این اقدام دولت یک اقدام مصلحتی است تا ضمن پرداخت بدهی پیمانکاران  به نوعی تورم را نیز مدیریت کند. نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی  با انتقاد از این اقدام دولت تصریح کرد:این سوال مطرح می شود که چرا باید به جایی برسیم که این همه اوراق منتشر کنیم و رقم ۲۰هزار میلیارد تومانی  را برای آن پبش بینی کنیم؛این رقم مشکلات را بیشتر می کند.

عضو کمیسون اقتصادی  به پیش بینی بودجه عمرانی در لایحه بودجه سال ۹۶نیز تاکید و اظهارداشت:دولت در بخش عمرانی طی سه سال گذشته موفق عمل نکرده و اکنون در آخرین سال کاری به فکر سرو سامان دادن به وضعیت عمرانی افتاده است. در حالیکه با باج دادن نمی توان کشور را اداره کرد. وی در پایان گفت:در حوزه انتخابیه من  هنوز خیلی از جاده ها خاکی است،هرچه هم می گوییم گوش کسی بدهکار نیست و توجهی نمی شود،این امر یکی اقدامات عمرانی دولت بود که انجام نشده است.