به گزارش برترین خبر، سرهنگ دوم قلی پور جانشین سپاه ناحیه نور در مصاحبه اختصاصی با مسئول بسیج رسانه شهرستان نور،اظهار کرد: در روز ۹دی ملتی بصیر با حضور خود درکنار امامی بیدار ایستادند و از کیان اسلام و انقلاب اسلامی و منطق شهدا خصوصا اینکه این انقلاب تنها انقلاب شیعی می باشد که در جهان وجود دارد، دفاع کردند.
وی در ادامه افزود: عده ای از کج فهمی یا خط گیری از دشمن در صدد بودند به نوعی زیر بنای حکومت انقلاب را برچینند، اما این انقلاب بنایش آنچنان مستحکم می باشدکه تلاش چند ساله دشمنان همچنان بی ثمر است.
سرهنگ قلی پور تصریح کرد: دنیا خواهان و سردمداران غربی به دنبال تضعیف جایگاه ولایت هستند و میخواهند در برابر آن بایستند که تا الان موفق نبوده و از این به بعد هم چون انقلاب ما به انقلاب صاحب الزمان متصل می باشد ره به جایی نخواهد برد.
قلی پور هدف همه ساله حماسه ۹ دی را زنده نگه داشتن انقلاب دانست و گفت: این حماسه به عنوان نماد بصیرت ملت وتجدید میثاق امت با ولایت است. و با حضور میلیونی مردم در همه ی شهرهای کشور اتفاق افتاد است.
وی خاطر نشان کرد: زنده نگه داشتن جاودانه حماسه ۹ دی خط بطلانی است بر جریان ریشه دار و خزنده ای است که از خارج کشور با محوریت عناصر بی بصیرت داخل مدیریت شد و همواره باید در ذهن ها زنده بماند و این وظیفه اصلی پرچم داران بصیرت و ولایی می باشد.
وی در ادامه بیان داشت: اولین اقدام صورت گرفته در خصوص حماسه ۹دی در سطح شهر شهرستان نور، فضا سازی محیطی و نصب بنرها یی که سپاه ناحیه نور اقدام به نصب آن نمود و همچنین شهرداری های نور، رویان، چمستان، ایزدشهر هم در نصب بنرها ورود پیدا کردند.
قلی پور افزود: پوسترهایی هم از سپاه کربلا داده شد که در ۱۵۶پایگاه مقاومتی که درسطح  شهرستان نور وجود دارد، جهت اطلاع رسانی عمومی توزیع شد.

dsc_0216