به گزارش برترین خبر سرهنگ اسدی فرمانده سپاه شهرستان نور در افتتاحیه پایگاه حضرت ابوالفضل (ع) ایزدشهراظهار کرد: این پروژه به همت بسیج مهندسی ،بسیج سازندگی ، مشارکت مردمی و خیرین و شهرداری ایزدشهر ساخته شده است.

وی تصریح کرد: پایگاه حضرت ابوالفضل (ع) ایزدشهر در یک باب تجاری – مسکونی به مساحت ۱۲۱ متربا اعتباری حدود ۷۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفته است.

فرمانده سپاه شهرستان نور خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه این ساختمان ظرفیت سه طبقه را دارد و پایگاه خواهران هم باید ساخته شود به همین جهت از مسئولین شهری ایزدشهر می خواهیم تا ما را در ساخت یاری کنند.

سرهنگ اسدی در خصوص پروژه های بخش بلده گفت: سه پروژه محرومیت زدایی و همچنین پروژه های آبرسانی با اعتباری حدود یک میلیارد تومان برای افتتاح آماده است اما به دلیل شرایط نامساعد جوی به زمان دیگری برای بهره برداری موکول شده است.

وی با اشاره به افتتاح ۸ یادمان شهید در شهرستان یادآورشد: امروز ازاِلمان شهیدان والامقام اقبالی و خانپور در روستای گنجیاب سفلی ، شهیدان صنائی و مقصودی در روستای افراسیابکلا ، شهیدان صیقل  وجلالی در روستای کردآباد چمستان و شهیدان رمضانی و فتحی در روستای سالده علیا چمستان با همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نور و مشارکت بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان نورو پایگاه های روستا بهره برداری شد.

فرمانده سپاه شهرستان نور ادامه داد: ۲۰۰ بسته کمک مومنانه در مرحله هشتم به همت حوزه مقاومت امام سجاد(ع) و پایگاه های محلات این حوزه و همچنین موکب ها و خادمیاران رضوی آماده و تقدیم نیازمندان می شود