به گزارش برترین خبر ، رئیس اداره مخابرات شهرستان نور در حاشیه بهره برداری از طرح های مخابراتی اظهار کرد: پروژه مخابراتی بخش چمستان نور با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان افتتاح شد.

عهد یزدی نژاد با اعلام این خبر که پروژه ای بالغ بر ۱۲۵ میلیارد ریال در حال اجرا است، تصریح کرد: ۵ سایت موبایل نسل ۴G روستاهای نعمت آباد ، عبدالله آباد ، شهرک امام ، جلیکان و بالا بازار داخل شهر چمستان نیز از این امکانات بهره مند می شوند.

وی در توضیح پروژه افتتاحی گفت: سویچی که در گذشته بر روی دستگاه ها نصب بود بسیاری از خدمات بروز و جدید را پشتیبانی نمی کرد که با استفاده ازنصب یک سوییچ قدرتمند در بخش داخلی این مکان، مشترک تلفن ثابت شهر چمستان به همراه مشترکان روستاهای بنفشه‌ده و آهودشت به سیستم جدید شبکه دسترسی «ای جی » با قابلیت بالای سرویس اینترنت بر بستر فیبر نوری متصل شدند.

رئیس اداره مخابرات شهرستان نورادامه داد: وعده ای که در جلسات شورا محوری با حضور بخشدار چمستان داده بودیم نیز عملیاتی شد و روستای منطقه لاویج به شبکه تلفن همراه نسل ۴ مجهز شد.

یزدی نژاد افزود: همچنین پهنای باند روستاهای واز و وازتنگه بخش چمستان نیز با نصب یک مبدل به ۲ برابر افزایش یافته است.

وی بیان کرد: با توجه به بودجه دولتی که در اختیار داریم همکاران تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا تا قبل از شروع فصل سرما پروژه ها انجام شود.

رئیس اداره مخابرات شهرستان نور خاطرنشان کرد: پروژه های مخابراتی بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر ۱۱ و نیم میلیارد تومان و پروژه های مخابراتی بخش بلده نیز ۸۵۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفته است.