به گزارش برترین خبر ، حجت‌الاسلام سید محمود علوی امروز در شورای اداری استان زنجان به مبارزه همه جانبه با مفسدان اقتصادی تاکید و اظهار داشت: باید با فساد اقتصادی با کشور مبارزه کنیم.

وی از شناسایی و بازگردانده شدن ۲۱ هزار میلیارد تومان از پول مفسدان اقتصادی به بیت‌المال خبر داد و گفت: هزاران میلیارد تومان از فرارهای مالیاتی را شناسایی کردیم و به اداره‌ مالیاتی معرفی کردیم.

وزیر اطلاعات در گفتگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه می‌توانیم از این گردنه مهم کشور عبور کنیم، گفت: ما در دفاع مقدس و در ۴۰ سال گذشته از گردنه‌های مهمی عبور کرده ایم.

وی سیاه‌نمایی‌های امروز کشور را به صلاح کشور ندانست و گفت: هر مشکلی در کشور به وجود می‌آید ۵۰ تا ۶۰ درصد آن به خودمان برمی‌گردد.

حجت‌الاسلام علوی تاکید کرد: اگر با رهنودهای مقام معظم رهبری و با وحدت جلو برویم دشمن هیچ‌کاری نمی‌تواند انجام دهد.

وی در ادامه گریزی به سخنان مقام معظم رهبری در چند روز گذشته و دیدار با اعضای هیئت دولت زد و گفت: ایشان فرمودند امروزه شرایط خطیری در کشور است ولی نه به این بهانه که به بن‌بست رسیده‌ایم.

وزیر اطلاعات جنگ امروزه را یک جنگ اقتصادی دانست و گفت: باید برنامه‌ریزی ماهم اقتصادی باشد.

وی عملکرد کشور ایران را در ۴۰ سال گذشته مثبت ارزیابی کرد و گفت: در عرصه مقاومت و حضور مردم جهان در روز قدس یکی از آثار و برکات انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام علوی گفت: مشکل امروز کشور اولین گردنه ملت ایران نیست بلکه گردنه‌های مهمی را سال‌های گذشته رد کردیم.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور تاکید کرد: شرایط امروز کشور به گونه‌ای است که باید درست مدیریت و اقدام کرد.

وزیر اطلاعات در ادامه از دستگیری تعدادی از اعضای گروهک تروریستی داعش در جنوب غرب کشور خبر داد و گفت: علاوه بر اینکه اعضای چهار نفره گروه داعش دستگیر شدند بلکه سه رابط اصلی آن‌ها نیز با همت سربازان گمنام امام زمان (عج) به دام افتادند.

وی افزود: باید توجه داشته باشیم داعش سرزمین ‌خود را از دست داده ولی اسلحه را از دست نداده و باید مراقب توطئه‌های آنان باشیم.