به گزارش برترین خبر ، استاندار مازندارن در خصوص سفر معاون رئیس جمهور به مازندران، در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  رییس سازمان برنامه و بودجه در جریان سفر دو روزه به مازندران از چهارشنبه تا ساعت ۲۲ روز پنج شنبه به شکل مستمر در ساعات کاری از نزدیک ۱۸ پروژه بازدید و در مراسم بهره برداری و کلنگ‌زنی برخی از پروژه ها حضور داشته اند و با شرکت در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بطور مشروح در جریان مسایل و مشکلات استان قرار گرفتند و با حضور در برنامه تلویزیونی شبانه و زنده جهش تولید صدا و سیمای مرکز مازندران نیز با مردم استان سخن گفت.

حسین زادگان، افزود: حاصل سفر دکتر نوبخت که بر مبنای کار کارشناسی و احصا و شناسایی محورهای مهم حوزه های مختلف استان صورت گرفته بود، باز شدن گره کور اعتباری بسیاری از پروژه های نیمه تمام و اولویت دار مازندران و اختصاص ۱۴۰۰میلیارد تومان اعتبار به ۱۸ طرح تولیدی مازندران، اختصاص ۵۷۷ میلیارد تومان به ۱۰ پروژه در حوزه‌های عمرانی، طرح‌های تولیدی در کشاورزی، صنعتی و خدمات جهت بهره برداری تا پایان امسال و دستاوردهای اعتباری بسیار مهمی است که مفصلا در اخبار رسانه ها منعکس شده است.

وی خاطرنشان کرد: با عنایت به طولانی شدن سفر معاون رییس جمهور به مازندران، بازدیدها و بررسی پروژه ها و مسایل و مشکلات شهرستان های چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر؛ به نحوی که دستاوردهای بزرگ اعتباری سفر دکتر نوبخت برای مناطق مختلف مازندران بصورت متوازن و عادلانه و با بررسی در زمان مکفی صورت پذیرد، ادامه سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور برای بررسی و اختصاص اعتبارات لازم به باقی مانده پروژه های استان به دو هفته آینده موکول می شود.

استاندار مازندارن گفت: برخود لازم می دانم، ضمن تشکر از عنایت جناب آقای دکتر نوبخت به مردم مومن و شریف مازندران و تخصیص اعتبارات لازم به پروژه های بزرگ و مهم استان، از مردم عزیز شهرستان های چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر بخاطر تغییر در برنامه سفر معاون رییس جمهور به این مناطق عذرخواهی نموده، اظهار امیدواری نمایم که حاصل سفر آتی ایشان به مازندران و شهرستان های یاد شده چونان دیگر شهرستان ها، در فرصت کافی، ره آوردهای مهم اعتباری باشد.

وی تصریح کرد از خبرنگاران و اصحاب رسانه و صدا و سیمای مرکز مازندران بخاطر پوشش و انعکاس درست و بهنگام اقدامات استان و بازدیدها و دستاوردهای سفر رییس سازمان برنامه و بودجه به خطه علویان قدردانی می نمایم.

نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور چهارشنبه ۲۲ مرداد برای انجام سفر دو روزه جهت استماع مشکلات و مسایل مهم و زیربنایی و بازدید از پروژه ها و طرح های توسعه ای و محرک استان بویژه کلنگ زنی طرح تامین ۲۰۰۰ واحد مسکن محرومین و اختصاص اعتبارات لازم به طرح های محوری، نیمه تمام و اولویت دار وارد مازندران شده بود.

با عنایت به طولانی شدن سفر معاون رییس جمهور به مازندران، بازدیدها و بررسی پروژه ها و مسایل و مشکلات شهرستان های چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر؛ بنحوی که دستاوردهای بزرگ اعتباری سفر دکتر نوبخت برای مناطق مختلف مازندران بصورت متوازن و عادلانه و با بررسی در زمان مکفی صورت پذیرد، دکتر نوبخت طی دو هفته آینده دوباره به استان سفر خواهد کرد. ‎/.isna