به گزارش برترین خبر ،مهندس فرامرزچمن آرا در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری نوردر جمع خبرنگاران گفت: پروژه فاز سوم بزرگراه ساحلی امام علی (ع) حدفاصل خیابان های تامین اجتماعی تا دارایی با زیرسازی و آسفالت به طول ۲٫۵کیلومتر و مقدار آسفالت ۲۸ هزار متر و ۷۰۰ متر کانال دردو لاین انجام شده است.

شهردار نور با اشاره به اینکه این پروژه در کاهش ترافیک و سهولت در امرتردد و جذب گردشگری و توریست در ساحل تاثیر بسزایی دارد، تصریح کرد: بیش از ۳۰ پروژه در سال ۹۸ توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر نور ایجاد شده است.

وی در ادامه نمونه های از پروژه های سال ۹۸ را بیان کرد: دیواره سازی وازرود ، لاویج رود ،احداث ۱۴ دهنه مغازه تجاری در بازار روز، اجرای دو آب نما ، آسفالت و بلوار رفیوژ و پیاده روسازی خیابان نیما، بازسازی زیبای نمای ساختمان شهرداری ، پیاده رو سازی بخش دیگری از سطح شهر در حال اجرا ست.

مهندس چمن آرا در ادامه گفت: یکی از مهمترین اقدامات در شهرداری،راه اندازی اتوماسیون اداری بود که سالیان سال پرونده هاهیچ نظمی نداشتند اما خوشبختانه اسکن تمامی پرونده ها شروع است.

شهردار نور خاطرنشان کرد: در سالی که گذشت با توجه به بیماری کرونا که اقتصاد دنیا را فلج کرده بنده و پرسنل مجموعه شهرداری و شورای شهر در حال کار هستیم تا بتوانیم خادم بهتری برای مردم شهرباشیم .