به گزارش برترین خبر ،  متن کامل این گزارش را در ذیل مشاهده می‌کنید:

گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ مدیریت فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه

در حوزه طرح‌های عمرانی

ضمن عرض تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی توفیق و سلامتی برای خانواده بزرگ و عزیز دانشگاه مازندران، در خصوص عملکرد مدیریت فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی در سال ۱۳۹۹ که با مشکلات شدید اقتصادی و عدم تخصیص مناسب اعتبارات به‌ویژه در حوزه عمرانی همراه بوده است، با یاری خداوند متعال، تلاش‌های زیادی توسط ریاست و سایر مسئولان دانشگاه صورت گرفت تا با تزریق اعتبار از محل منابع داخلی، روند انجام پروژه‌ها با کندی یا توقف مواجه نگردد. بر این اساس، دانشگاه مازندران عملکرد مطلوبی در حوزه طرح‌های عمرانی داشته و شاهد پیشرفت‌های بسیار مناسبی در پروژه‌های دانشکده علوم اقتصادی و اداری، ساختمان گروه‌های آموزشی و اعضای هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی، سوله کارگاهی دانشکده فنی و مهندسی، سوله ورزشی خوابگاه امام حسین(ع) و آزمایشگاه مرکزی بوده‌ایم.

اهم اقدامات صورت‌گرفته در سال ۱۳۹۹ و وضعیت پروژه‌های جاری دانشگاه به‌شرح زیر می‌باشد:

  • پروژه ساختمان دانشکده علوم اقتصادی و اداری:

با وجود تنگنای بسیار شدید اعتباری، روند انجام این پروژه از وضعیت رضایت‌بخشی برخوردار بوده است که با پیشرفت حدود ۲۹ درصدی در سال ۱۳۹۹، این پروژه اکنون در مراحل پایانی خود می‌باشد. ضمن این‌که اقدامات موثری در ایجاد زیرساخت‌های لازم صورت گرفت که از جمله می‌توان به تکمیل خط انتقال هوایی برق، تکمیل ساختمان پست برق، احداث کانال تاسیساتی و تهیه تجهیزات پست برق اشاره کرد.

  • پروژه ساختمان گروه‌های آموزشی و اعضای هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی:

فاز مربوط به عملیات سفت‌کاری و مرحله اول تاسیسات مکانیکی و الکتریکی با پیشرفت حدود ۷۱ درصدی در سال ۱۳۹۹ به پیشرفت ۱۰۰ درصدی در این فاز رسیده و تحویل موقت گردید.

  • پروژه سوله کارگاهی دانشکده فنی و مهندسی:

در سال ۱۳۹۹، قرارداد تکمیل اسکلت سوله کارگاهی به‌همراه پوشش نهایی سقف منعقد گردید که با پیشرفت ۵۴ درصدی در این فاز، در حال انجام می‌باشد.

  • پروژه آزمایشگاه مرکزی:

پروژه آزمایشگاه مرکزی که به علت مشکلات شدید اعتباری، در ماه‌های پایانی سال ۱۳۹۸ متوقف شده بود در سال ۱۳۹۹ مجددا فعال گردید و قسمت‌های مرحله دوم تاسیسات و نازک‌کاری در حال انجام می‌باشد.

  • پروژه سوله ورزشی خوابگاه امام حسین(ع):

در سال ۱۳۹۹ قرارداد تکمیل بخشی از اسکلت و پوشش سقف سالن ورزشی خوابگاه امام حسین(ع) منعقد گردید و با پیشرفت حدود ۷۳ درصدی تاکنون، در حال انجام می‌باشد.

در پایان لازم است ضمن سپاس فراوان از خداوند متعال، از حمایت‌های همه‌جانبه دکتر نوذری ریاست دانشگاه، مجموعه معاونت اداری و مالی دانشگاه، مسئولان و البته همکاران مدیریت فنی و طرح‌های عمرانی که در سخت‌ترین شرایط مالی کشور و دانشگاه به انجام امور پرداختند تشکر و قدردانی نمایم.