به گزارش برترین خبر ، فرماندار شهرستان نور در مراسم آغاز عملیات اجرایی پل ارتباطی خیابان مسجد جامع به خیابان فرهنگ گفت: شهرداری و شورای اسلامی رویان پروژه های تاثیر گذاری را در حوزه رویان اجرایی کردند که قابل تحسین است.

وی تصریح کرد: از آنجایی که این پل علاوه بر نداشتن ایمنی با هر بارندگی دچار انسداد مسیررمی شد و همچنین از مطالبه های بحق مردم هم نیز بود که این پروژه در نوع خود بسیار مورد اهمیت است.

فرماندار شهرستان نور گفت: رویان با سرعت زیاد در مسیر توسعه و رشد در حال پیشرفت است.

 

مهندس حسین زاده شهردار رویان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عملیات اجرایی پل جنب استخر نگین در پنجشنه مورخ ۱۴ اردیبهشت آغاز شده است.

وی تصریح کرد: این پل راه ارتباطی خیابان مسجد جامع و فرهنگ ۱ و ۲ و ۳ و سبزه رود شرقی است.

شهردار رویان خاطر نشان کرد: این پروژه از مطالبات ۲۰ ساله شهروندان رویانی بود که امروز با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان شروع خواهد شد.

مهندس حسین زاده درباره مشخصات فنی پروژه گفت: این پل به طول ۲۶ و عرض ۱۴ متر است که طی مدت ۱۰ ماه پیمانکار آن را تحویل خواهد داد.

وی از شهروندان به دلیل محدودیت های ترافیکی ایام پروژه عذر خواهی کرد و افزود: خواهشمندیم مردم برای رسیدن به خیابان اصلی از مسیر مسجد جامع و شهید کریمی استفاده کنند تا خدای نکرده در تقاطع سبزه رود غربی با محور امام شاهد حادثه نباشیم.

شهردار رویان در پایان از اعضای شورای شهر رویان که به این مطالبه شهروندان توجه و تاکید داشتند، تشکر کرد.

 

خبرنگار : زینب تذکاری سالم

مدیرمسئول : هادی جوزن