به گزارش برترین خبر ، سیدجعفر ساداتی گفت: در پی سرقت طلاجات و کلاهبرداری از افرادی در شهرستان نور توسط زنی که خود را خیر معرفی کرده بود، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران تصریح کرد: در اجرای این ماموریت کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی متهم را که در یکی از استان های دیگر سکونت داشت شناسایی کردند .

وی خاطرنشان کرد: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی متهم را که به بهانه مشارکت در انجام کار خیر، اقدام به کلاهبرداری و سرقت طلاجات افراد مسن و میانسالان می کرد در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

ساداتی اظهار کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۲۶ فقره سرقت و کلاهبرداری از مردم در شهرستان نور و سایر شهرستان های این استان اعتراف کرد و پس از پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با بیان این که کلاهبرداران معمولا جعل عناوین‌دولتی و تظاهر به آداب مذهبی سعی در جلب اعتماد مخاطب خود را دارند، به مردم توصیه کرد: از اعتماد به افرادی که برای هرگونه اقدام مالی نظیر مشارکت در سرمایه گذاری ها، انجام امورات خیر و غیره نزد آن ها می آیند، خودداری کنند.