به گزارش برترین خبر ، سیدمحمود میرفیضی اظهارکرد: در پی مراجعه چند نفر از متصدیان فروشگاه های عرضه کالا در شهرستان بابلسر مبنی بر این که فردی با همراهی یک خریدار زن، با پرداخت چک های جعلی از آنان کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی بابلسر با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی، متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۹ فقره کلاهبردای از شهروندان در مجموع به مبلغ ۱۵ میلیارد ریال اعتراف کردند.

وی با اشاره به کشف و تحویل مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه به مالباختگان، اظهارکرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با بیان این که کلاهبرداران و افراد فرصت طلب معمولا با ظاهری فریبنده، آراسته و با قدرت بیانی فوق العاده طعمه های خود را انتخاب می کنند به مردم و متصدیان شرکت ها و موسسات تجاری و تولیدی توصیه کرد: برای پیشگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب و سودجو،از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند./ایسنا