به گزارش “برترین خبر“، قرارداد پل پوگبا در تابستان سال آینده با منچستریونایتد به اتمام خواهد رسید و به نظر می رسد شیاطین سرخ چاره ای جز فروش این هافبک فرانسوی در تابستان امسال ندارند. تا پیش از شیوع ویروس کرونا از یوونتوس به عنوان یکی از مقاصد اصلی پل پوگبا نام برده می شد، اما حالا شرایط متفاوت شده و بیانکونری از منابع مالی لازم برای خرید این بازیکن برخوردار نیست.

شبکه رای اسپورت امروز با انتشار این خبر اذعان داشت در حال حاضر یوونتوس تنها می تواند با پیشنهاد معاوضه بازیکن با منچستریونایتد وارد مذاکره شود و پرداخت مبلغ مورد نظر این باشگاه در تابستان امسال برای بیانکونری شدنی نیست.

همچنین رای اسپورت خاطر نشان کرد خود پل پوگبا به جای تجربه ای جدید در لالیگا یا لیگ یک فرانسه و انتقال به تیم هایی چون رئال مادرید یا پاری سن ژرمن، خواهان بازگشت به سری آ است و همین موضوع می تواند برگ برنده یوونتوس برای خرید پل پوگبا باشد. اخباری در مورد احتمال معاوضه پل پوگبا با بازیکنانی چون داگلاس کاستا و میرالیم پیانیچ شنیده شده است. البته در صورت پذیرش پیشنهاد معاوضه از سوی یونایتد، اینتر نیز می تواند وارد این معامله شده و با انتقال مارسلو بروزوویچ به اولدترافورد، برای خرید ستاره فرانسوی یونایتد اقدام کند./ورزش3