به گزارش اختصاصی برترین خبر ، مهندس تونی شهردار ایزدشهر در گفت گوی اختصاصی با خبرنگار برترین خبرضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت ولی عصر امام زمان (عج) گفت: وعده های شهرداری و شورای اسلامی به مردم ایزدشهر در خصوص اجرای هر ماه یک برنامه فرهنگی در کنار اجرای پروژه های عمرانی ،یکی پس از دیگری به حقیقت می پیوندد، چون شادی و نشاط همشهریان برایمان ارزشمند است .

وی از زحمات همکاران خود در شهرداری تشکرکرد و ادامه داد: خرسندی استاندار مازندران از پاکیزه بودن شهر ایزدشهر باعث افتخار شهرداری و شورای اسلامی شهر ایزدشهر است.

مهندس تونی با اشاره به اینکه ساختار رسمی جامعه باید شادی را به عنوان یک حق برای مردم بشناسدو در جهت شادبودن برنامه ریزی داشته باشد، بیان کرد: اجرای برنامه های شاد و مفرح در نقاط مختلف ایزدشهر باعث شد تا مردم از ایزدشهر به عنوان شهر جشنواره ها و شهر شادی نام ببرند که خود جای بسی خوشحالی است.

شهردارایزدشهر با بیان اینکه پرداختن به مسئله شادی و نشاط در جامعه به عنوان یکی از ارکان مهم سبک زندگی محسوب می شود، گفت: متولیان این امر و دیگر ارگان ها نیز به عنوان اهرم های کمکی باید در ایجاد روحیه شاد در جوانان و داشتن جامعه ای سالم و با نشاط تلاش کنند.

مهندس تونی ادامه داد: پیوند بیشتر خانواده ها با فرزندان از مزایای برنامه های فرهنگی و هنری شاد است.

وی  تصریح کرد: شاد بودن و احساس رضایت مردم ایزدشهر شهرداری را تشویق می کند تا در راستای اهدافی که در اجرای پروژه های عمرانی دارد مسمم تر باشد.

مهندس تونی از حضور و استقبال بی نظیر مردم در برنامه های فرهنگی تشکرکرد و گفت: به علت شرایط نامساعد جوی مکان اجرای جشن تغییر کرد ولی مردم هر طوربود خود را به جشن رساندند و سالن ورزشی پر از جمعیت است.

شهردار ایزدشهر در خصوص موسسات فرهنگی هنری در ایزدشهر اظهار کرد: شهرداری و شورای اسلامی  شهر همیشه حامی موسسات فرهنگی هنری که برای شادی مردم و سربلندی ایزدشهر و نظام مقدس جمهوری اسلامی برنامه های مفرح اجرا می کنند هستند.

*خودسازی اولین قدم در زمینه سازی ظهور

حجت الاسلام رزاقی امام جمعه ایزدشهر ضمن تبریک میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و اعیاد شعبانیه با بیان اینکه انتظار به معنای سکون نیست، گفت: انتظاریعنی حرکت برای زمینه سازی ظهور و تعجیل درفرج امام زمان (عج) ،که اولین قدم دراین مسیر خودسازی است.

امام جمعه ایزدشهربا اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که روز نیمه شعبان ،روز تمام بشریت است،  تصریح کرد: جشن نیمه شعبان از جشن‌های بزرگ شیعیان در تاریخ اسلام به شمار می رود که خبر از آمدن منجی عالم بشریت می دهد.

گفتنی است اجرای موسیقی سنتی ، مولودی خوانی ، نمایش طنز توسط رضا مهران نژاد کمدین صدا و سیما ،مسابقه و اهدای جوائزاز جمله برنامه های بسیار شاد این جشن باشکوه بود .