به گزارش برترین خبر ، متن پیام هیات رییسه دانشگاه مازندران بدین شرح می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

       هفته دفاع مقدس، یادآور حادثه‏‌اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏‌تر در سیر انقلاب ماست و هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد.   (مقام معظم رهبری)

دفاع مقدس، آشناترین واژه در تاریخ حماسه‌های غرورآفرین ایران عزیز، جلوه عظمت ملت سرفرازی است که خاطرات رشادت‌های آن در اذهان همگان به یادگار مانده است. زیباترین فصل این کتاب مقدس، تداعی یاد آفرینندگان این حماسه سترگ‌ است که با اراده‌ای آهنین و نور ایمان، پای در مسیر مقدّسی نهادند که اجر آن، جاودانگی و بقا بود.

دوران دلاورمردی سرو قامتان این حماسه ماندگار، نه ‌تنها یک سند افتخار، بلکه تبلور مقاومت و مظلومیت مردمی است که در مسیر رسیدن به قله‌هاى سربلند حماسه و استقامت برای دفاع از میهن عزیز خود، گام‌های الهی برداشته و با تکیه بر قدرت ایمان، به پیش رفتند.

بدون تردید، استقلال، آزادی و عزت جهانی ایران اسلامی در این روزگار، مدیون و مرهون خون پاک شهدای گران‌قدری است که ثابت کردند با اتحاد و همبستگی و در سایه تبعیت از ولایت فقیه، هیچ بیگانه‌ای قادر به تعرض به مرزهای مقدس کشور نخواهد بود. امروز بر همه ما واجب است که در راستای حفظ ارزش‌ها، آرمان‌های هشت سال دفاع مقدس و هم‌چنین صیانت و پاسداری از شجره طیبه انقلاب شکوهمند اسلامی کوشا باشیم و در صف مقدم رهروان امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای گران‌قدر بایستیم.

هیات رییسه دانشگاه مازندران ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که یادآور روزهای حماسه، غرور، ایثار و جان‌فشانی غیور مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام راحل(ره) در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جان‌فشانی کرده‌اند را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شهیدپرور ایران اسلامی به‌خصوص جامعه دانشگاهی استان مازندران تبریک گفته، ضمن قدردانی از حماسه‌آفرینی ایثارگران و صبر و استقامت بی‌مثال خانواده معظم‌شان، تاکید می‌نماید که جامعه فرهیختگان استان با همه توان و تلاش خود، سعی خواهد نمود تا با توکل بر خداوند متعالی و تاسی از شهدای عزیز، گامی مستحکم در راه عزت و اعتلای ایران اسلامی بردارد.