به گزارش برترین خبر ، متن پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران بدین شرح می‌باشد:

 

به نام خداوند جان و خرد

با فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، شاهد گشایش فصلی تازه از فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی دانشجویان در مسیر گسترش و توسعه علم و دانش هستیم. بدون تردید، این روزها سرآغاز دوره‌ای است که طالبان علم و خرد و جویندگان معرفت، سعی در هموار نمودن این مسیر سخت اما شیرین با بهره‌گیری از دانش اساتید مجرب نموده، خود را برای ایفای نقشی تاثیرگذار در آینده کشور اسلامی مهیا می‌کنند.

اهتمام و تعهد همه ارکان دانشگاه، در کنار صبر و اهتمام ویژه دانشجویان گرامی باعث شد تا از آزمون دشوار در شرایط بحرانی شیوع بیماری کرونا در کشور، با موفقیت گذر کرده که برگزاری منظم حجم وسیع از کلاس‌های آموزشی، علاوه بر لزوم تقویت زیرساخت‌ها و امکانات موجود، مستلزم هم‌دلی و همراهی اعضای هیات علمی و دانشجویان برای عبور از مرحله آموزش حضوری و ورود به آموزش مجازی بوده است.

ماه مهر، مژده طلوع خورشید تعلیم و تربیت و شروع مسیر اهتزاز پرچم افتخار علمی کشور است و تقارن شروع سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس، پیام‌آور تبعیت از مسیر و مرام شهدا و تلاش جهادی برای تربیت نسل نخبه و متعهد در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری است.

این‌جانب با گرامی‌داشت آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس و تبریک به همه دانشجویان به‌ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه بزرگ مازندران و دانشگاه‌های استان، اعلام می‌نمایم که جامعه بزرگ دانشگاهیان استان مازندران ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای گران‌قدر، همواره پیروی از منویات رهبر انقلاب را سرلوحه زندگی خود قرار خواهد داد تا بتواند تحولی بنیادین در حوزه آموزش، پژوهش، تولید و اشتغال ایجاد نموده و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری به‌ویژه در خصوص تحقق شعار سال با توسعه مراکز دانش‌بنیان و پرورش جوانان نخبه و کارآفرین در دانشگاه محقق سازد.

 

دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد

رییس دانشگاه مازندران