به گزارش برترین خبر ، متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

۱۷ مردادماه که به یاد عروج مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی،”روز خبرنگار” نامیده شده است، تداعی‌کننده رشادت‌های زنان و مردانی است که روایت حقیقت را هدف خویش قرار داده و در این مسیر، بیرق آگاهی‌بخشی را بر دوش کشیده و خالصانه و بی‌تکلف، خویشتن را چراغ راه جامعه کرده‌اند.

به راستی خبرنگاران، آیینه تمام نمای امانت، مسئولیت‌پذیری، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌ شناسی اند. زیرا همواره در بطن مردم و جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فکری و فرهنگی هر جامعه‌ای، مدیون تلاش‌ها و زحمات خستگی‌ناپذیر، مستمر و همیشگی آنان است.

بی‌شک، دست‌یابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی، افتخار و سعادت میهن عزیزمان و مراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی، جز با حق‌جویی، صداقت، راست‌گویی و مجاهدت در عرصه آگاهی‌رسانی میسر نمی‌گردد.

روز خبرنگار، فرصتی ارزشمند و گران‌بها در راستای پاس‌داشت جایگاه والای تمامی انسان‌های فرهیخته‌ای است که در راه بصیرت و تبیین حقایق در جامعه، از هیچ کوششی دریغ نورزیده، بلکه جان و خون خود را برای آبیاری درخت تنومند انقلاب اسلامی فدا کردند.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت روز خبرنگار و آرزوی سلامتی و بهروزی برای تمامی دست‌اندرکاران حوزه رسانه و  اطلاع‌رسانی کشور، امید دارم با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت همه خبرنگاران ارجمند، فضای رسانه‌ای ایران اسلامی،  فضایی در خور و شایسته‌ی ملت رشید و بزرگوار ایران بزرگ باشد.

در پایان بسیار شایسته می‌دانم از تمامی طلایه‌داران و پیشگامان عرصه اطلاع‌رسانی کشور که در شرایط کرونایی کنونی، وظیفه آگاهی‌رسانی به ملت شریف ایران را به نحو مطلوبی به انجام می‌رسانند، قدردانی نمایم.

هم‌چنین از همه خبرنگارانی که با روابط عمومی دانشگاه مازندران، ارتباط صمیمانه و سازنده‌ای داشته و در طی یک‌سال اخیر، اخبار و رویدادهای دانشگاه بزرگ مازندران را با شایستگی و حساسیت بالا انعکاس می‌دهند، صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم.

اجرکم عندالله
دکتر کوروش نوذری
رییس دانشگاه مازندران