به گزارش برترین خبر ، مهندس حسین هزار جریبی در آستانه روز قدس، پیامی صادر کرده است، متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ‌المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ ما بَدَّلوا تَبدیلًا
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (احزاب، 23)

روز قدس، به فرمایش حضرت امام (ره)، روز حیات اسلام است.

روز جهانی قدس، روز نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین است؛ روزی که نماد صف بندی آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان در مقابل غاصبان و اشغالگران صهیونیست است.

فلسطین، با تاریخ و تمدن هزاران ساله، متأسفانه در قرن اخیر، اسیر دست متجاوزان اشغالگر صهیونیستی است و فریاد دادخواهی مردم مظلوم فلسطین، همه‌ی عدالت طلبان را به یاری فرامی خواند و امروز حمایت از ملت فلسطین، یکی از شاخص‌های پایبندی به حقوق بشر و توجه به اصول انسانی است.

امسال درحالی به استقبال روز جهانی قدس می‌رویم که جهان درگیر مقابله با ویروس منحوس کرونا می‌باشد و امکان راهپیمایی و حضور میدانی در اقصی‌نقاط جهان وجود ندارد. از این‌روی در روز جهانی قدس، همراه با مسلمانان شجاع، آگاه و انقلابی؛ ضمن هم‌دردی با مردم فلسطین و با تبعیت از منویات حکیمانه رهبر آزادگان و مسلمانان جهان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی)؛ آزادی قدس شریف، سرزمین‌های اشغالی فلسطین و پیروزی همه مظلومان و ظلم‌ستیزان را بر استکبار و مستکبرین جهان، از خداوند متعال مسألت می‌نماییم.

به امید آزادی قدس عزیز و مسلمانان فلسطین” ان تنصراله ینصرکم و یثبت اقدامکم”

به امید رهایی هرچه زودتر ملت فلسطین

مهندس حسین هزار جریبی بخشدار چمستان